Geriausias būdas pradėti prekybą

» Straipsniai » Investavimo pagrindai
Dauguma pradedančiųjų prekiautojų realiai negalvoja, ką gali pasiekti su turimu kapitalu. Negalėsite užsidirbti pragyvenimui iš prekybos su 1000 eurų savo sąskaitoje arba bent jau ne iš karto.
versija spausdinimui
Autorius: traders.lt Data: 2022-05-07 03:26 Komentarai: (39)
Naujokai prekiautojai dažnai pradeda turėdami daug klaidingų nusistatymų. Paprastai jie elgiasi priešingai nei turėtų daryti, kad galėtų sistemingai užsidirbti pinigų. Įsitikinimas, kad darai tai, kas nuves tave į sėkmę, lemia tavo likimą rinkoje. Prekiautojai dažnai daro klaidą manydami, kad jie turėtų vis ilgiau analizuoti rinką ir žiūrėti į daugybę skirtingų laikotarpių ar valiutų porų - instrumentų, tačiau išsklaidysime šį populiarų įsitikinimą ir keletą kitų panašių įsitikinimų. 


Sutikite, kad mažiau yra daugiau – neskirkite per daug laiko rinkos analizei

Atsitraukite nuo monitoriaus

Kai išsiaiškinsite, ko ieškote rinkoje, nėra jokios priežasties sėdėti priešais kompiuterį ir deginti akis, jei nematote ieškomo modelio. Tačiau daugelis prekiautojų taip elgiasi: ieško modelio viename laiko intervale, jei nėra ten, tada žiūri į kitą, jei neranda, pradeda skaityti ekonomikos naujienas ar įvairius straipsnius, kol prisiverčia patys imtis veiksmų, o tada jie sudaro sandorį, kuris tikriausiai baigsis nesėkme.

Lengviausias šio „analitinio paralyžiaus“ sprendimas – sąmoningai priversti save palikti kompiuterį. Užsiimkite pomėgiu, eikite į sporto salę, žaiskite pokerį, žiūrėkite sporto varžybas, paskambinkite draugui, padėkite kaimynui: darykite tai, ką norite, nesėdėkite prie monitoriaus ir neieškokite modelio, kurio dar nėra grafike. Daugelis prekiautojų sudaro mažos tikimybės sandorius vien todėl, kad jaučiasi priversti įeiti į rinką, toks požiūris visada lemia laiko ir pinigų švaistymą. Nustatykite laiką, kurį praleisite tikrindami rinkos būklę ir, jei nėra ieškomo modelio, išeikite ir leiskite rinkai atlikti savo darbą – tai geriau nei spėlioti ir persistengti.

Prekiaukite dienos grafikuose

Pradžioje prekiaukite tik dienos grafikuose – nemėginkite per jėgą surasti signalo, nes jei dienos grafike neatsiranda kažkas tikrai akivaizdaus, nėra prasmės veikti forsuojant. Kiekvieną dieną iš anksto skirkite laiko kelių instrumentų grafikų peržiūrai, bet koks geras modelis tikrai išsiskirs. Įvaldę vieną ar du Price Action (kainos veiksmo) modelius, vėliau žinosite, kad jei jų nerandate po 10 – 20 minučių kasdienės grafiko analizės, geriau palaukti. Turite žinoti, kad jei nėra ryškaus signalo, geriau pasitraukti nuo kompiuterio ir daryti ką nors kita. Nesėdėkite ir per daug negalvokite apie kitą sandorį, nes tuomet jūs bandote kontroliuoti rinką, o tai neįmanoma.


Supraskite plano ir žurnalo vedimo svarbą

Pildykite operacijų įrašus, kaip ir apie bet kurį kitą verslą

Labai svarbu, kad prekybą matytumėte kaip savotišką verslą. Daugelis prekiautojų elgiasi taip, lyg būtų kazino ir vėl, ir vėl trauktų lošimo automato svirtį, apakinti vilties ir godumo. Lengviausias būdas to išvengti – dokumentuoti savo operacijas – vesti žurnalą su visais reikalingais duomenimis. Sandorio įrašas atliks fizinio priminimo, kad prekyba turėtų būti traktuojama kaip verslas, vaidmenį. Jei po kiekvienos užduoties galėsite atnaujinti savo žurnalą, tuomet turėsite tai, kas jums turėtų padėti būti atsakingiems.

Dirbdami su specialiai sukurtomis skaičiuoklėmis būsite pripratę prie sistemingo žurnalo vedimo, kol galiausiai pamatysite, kad nenorite jo užpildyti operacijomis, kurios neatitinka plane nustatytų kriterijų. Žurnalas leis jums mėgautis vis didesne drausme, nes kuo labiau laikysitės plano ir nuolat atnaujinsite savo operacijų įrašus, tuo geresnius rezultatus pamatysite, o dėl šio sunkaus darbo, disciplinos ir organizavimo neturėsi noro visko sugadinti viena kvaila emocinė klaida.

Iš anksto nustatytas prekybos planas

Žurnalo tvarkymas nėra tas pats, kas iš anksto nustatytas planas, tačiau reguliarus žurnalo vedimas turėtų tapti jūsų bendros strategijos DALIS. Bent jau pradiniame karjeros finansų rinkose etape turėtumėte turėti iš anksto parašytą planą. Tai nereiškia, kad jūsų prekyba taps „mechaniška“ ar nelanksti, tačiau prieš pradėdami turėtumėte išsiaiškinti, kaip bendrauti su rinka. Pavyzdžiui, jei matote teisingą sąranką (modelį) dienos grafike, plane turėtų būti nurodyta, kiek eurų turėtumėte rizikuoti ir kur sustabdyti nuostolius, tada turėtumėte rasti geriausią vietą, kur jūsų pelnas bent dvigubai viršys jūsų riziką. Kai nustatysite įvesties parametrus pagal šį modelį, turėtumėte turėti iš anksto nustatytą pasitraukimo strategiją: „Ar aš naudosiu slenkantį nuostolių stabdymą (trailing stop), kai kaina pakryps norima kryptimi, ar verčiau naudoti „nustatyti ir pamiršti“ metodą?" Planas yra vadovas, kurį naudojate, norėdami žinoti, ką daryti, kai įvyksta numatytas modelis ir kai įeinate į rinką, todėl jums nereikės galvoti, kada atidarysite sandorį.


Susitelkite

Neanalizuok per daug finansinių instrumentų

Specializacijos dėka galima užsidirbti bet kurioje profesijoje – trumpai tariant, nesistenk visko išmanyti, o stenkis specializuotis viename dalyke. Prekiautojai, kurie visą laiką bando analizuoti 40 skirtingų finansinių instrumentų, stengiasi būti geri per daug dalykų. Neįmanoma išlaikyti teisingo požiūrio, kai bandote analizuoti daugybę skirtingų kintamųjų, toks elgesys gali sukelti „analitinį paralyžių“. Laikykitės 3 – 5 finansinių instrumentų, pagalvokite apie jų ypatybes, atkreipkite dėmesį į jų skirtumus ir pradžioje laikykitės dienos grafiko. Net kai įgysite patirties, pastebėsite, kad jums reikia tik nedidelio finansinių instrumentų skaičiaus. Jūs neturėsite streso, ieškodami modelių daugybėje skirtingų finansinių instrumentų, jums tikrai reikia tik 1 – 2 gerų sandorių per savaitę, kad galėtumėte sistemingai uždirbti pinigų.

Išmokite vieną  modelį vienu metu

Vienu metu įsisavindami vieną modelį, būsite patyręs ir pelningas prekiautojas. Nesikoncentruokite į daugybę modelių iš karto, pasirinkite tą, kuri jums labiausiai patinka, ir praktikuokite jį dienos grafikuose. Kai sistemingai būsite pliuse demonstracinėje versijoje naudodami šį modelį 2 – 3 mėnesius, galite pabandyti tikroje sąskaitoje, jei pradėsite uždirbti ir ten, tada grįžkite į demonstracinę versiją ir išmokite kitą modelį, kartokite šį procesą, kol turėsite keletą perspektyvių formacijų.


Būkite sąžiningi su savimi

Nemanykite, kad iškart praturtėsite

Dauguma pradedančiųjų prekiautojų realiai negalvoja, ką gali pasiekti su turimu kapitalu. Negalėsite užsidirbti pragyvenimui iš prekybos su 1000 eurų savo sąskaitoje arba bent jau ne iš karto. Jei nuosekliai valdysite savo riziką su kiekvienu sandoriu, greitai neuždirbsite pinigų, o jei atmesite rizikos valdymo klausimą, jums gali pasisekti su tikrai gerais sandoriais, bet galiausiai atsidursite užburtame emocinių klaidų rate.

Kuo anksčiau suprasite, kad prekybos sėkmė yra maratonas, o ne sprintas, tuo greičiau pasieksite savo tikslą. Daugelis pradedančiųjų nori uždirbti turėdami klaidingą požiūrį ir taip patenka į neišvengiamas emocines klaidas, kurios atitolina juos nuo tikslo sistemingai uždirbti. Kuo greičiau įsisamoninsite tai, jog greitai nepraturtėsite, tada pradėsite prekiauti su požiūriu, kuris yra daug palankesnis užsidirbti. Jūsų tikslas turėtų būti sistemingas uždarbis, net jei jis nėra didelis.

Tinkamai valdykite savo riziką

Pradėkite galvoti apie save kaip apie rizikos valdytoją, o ne kaip apie lošėją. Kuo daugiau dėmesio skirsite tinkamam rizikos valdymui, tuo daugiau uždirbsite, todėl labai svarbu atsižvelgti į kiekvieną modelį, vertinant jį pagal galimą rizikos ir grąžos santykį. Turėtumėte nustatyti sumą, kurią galite sutikti prarasti, o tai reiškia, kad galėsite gerai išsimiegoti, kai turėsite atvirą poziciją ir nesijaudinsite dėl jos baigties. Kaip rizikos valdytojas, jūs žinote, kad jūsų nustatymai, kai juos tinkamai panaudosite, duos ilgalaikį pelną, todėl pavienės nesėkmės neturėtų turėti įtakos jūsų psichikai ir požiūriui.


Parengta remiantis užsienio internetiniais tinklapiais   
 
1.   Parašė C#   2022-05-08 16:42  

"Dar vienas video apie nueinancia XXa tanku epocha"

Katine vel ziurai i knyga ir matai spyga - autorius kalbejo konkreciai apie problema, kai detonuoja tanko sviediniu komplektas, del ganetinai kvailu priezasciu pvz. sprogsta artilerijos sviedinys uz tanko, islekia skeveldros, ir praeina kiauriai pro bokstelio uzpakali, nes ten patys ploniausi sarvai. Papuola i sviedini, detonuoja ir matome fejerverka su lekianciu boksteliu ir garantuota ekipazo zutim.

Vnz katinas, tanku egZpertas, toliau sekmingai saudo sau i kojas.

 
2.   Parašė C#   2022-05-08 17:41  

Mariupolio gynėjai rengiasi galutiniam mūšiui ir meldžia pagalbos

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/world/karas-ukrainoje-mariupolio-gynejai-rengiasi-galutiniam-musiui-ir-meldzia-pagalbos.d?id=90161725

Varskeliai meldzia pagalbos, nors N kartu jiems buvo siulinta iseit is gamyklos iskeltom rankom. Teks isrukyt

Kas liecia teritoriju atsiemima prie Charkovo, jos neprioritetines visiskai, rusai ten del vaizdo sedi.

Geriau tegul papasakoja kaip donbase sekasi, ten vyksta atvirkstiniai procesai. Nesenai rusai isnioge ukropus is Papaisko, ar kaip ta nelaiminga vieta vadinasi.

 
3.   Parašė kergudu   2022-05-08 18:38  

per du su puse menesiu toj vietoj pasistume per visagino dydzio miesteli, sakyciau supergalinga zinia den pobedi

 
4.   Parašė C#   2022-05-08 18:52  

Ten ne vienas tas miestas paimtas, pasistume per kelis kilometrus daug kur, nesimato ant zemelapio tokie atstumai.

Sako kad rusai megina uzsiimt strateginius taskus toje teritorijoje pradziai, ir tada jau duos vejo.O cia toks iskalbingas paveiksliukas. Beveik pusei populiacijos px ta Ukraina, na ir tas matyt normalu.

 
5.   Parašė C#   2022-05-08 19:18  

Kalbant apie ukropu 'pergales' paskutiniu metu - is paskutiniu megina atsikandziot taskuose, kur rusai silpni ir neskiria demesio. Tai Gyvaciu sala, Charkovas ir pro reta koks nors reidas i rusu teritorija, kai proga pasitaiko. Visi taskai neturi jokios strategines reiksmes.

UA megina pateikt kara kaip sekminga vakarams, kad jie tik nenustotu kreipt demesio ir ginklais funduotu.

Kada situacija tenais kur svarbu - Donbasas ir Mariupolis, ukropams sikna ir blogejanti situacija. Mariupolio likuciams turbut max savaite teliko. Tu mulkiu tikslas tiesiog laikyt dali rusu pajegu vis dar prikaustytu Azovstalyje.

Chersona kuris pakankamai svarbus, megino atsiimt - vel sikna. Rusai tik dar labiau sustiprino gynyba.

 
6.   Parašė topl0305   2022-05-08 19:25  

Sakyk, karviau, o kaip tavo visa ši tirada susijusi su geriausiu būdu pradėti prekybą?

 
7.   Parašė C#   2022-05-08 19:27  

Todel kad geriausias budas pradeti prekyba - perskaicius porcija feiku kaip ukrainieciai laimi kara.

Cia jeigu esi durna rusofobiska berete. Bet dabar buti tokiu - madinga

 
8.   Parašė C#   2022-05-08 19:39  

"Skraidantys boksteliai - ruskiu tanku fataline problema, daranti juos beviltiskais ir neremontuotinais. Na kol nebuvo tiksliu nakinimo priemoniu tai kaip ir buvo galima i tai nekreipti demesio. Kas cia neaiskaus karvei ?"


Prie ko cia ruskiu tankai, ar vakaru tankai buvo testuoti tokiomis salygomis ? Tau reiktu apsisprest ar tankas cielam pasenes reikalas, ar cia tik ruskiu tankai tokie beviltiski. Iskaitant tamstos rusofobija, matyt antras variantas.

Video autorius uzpointino konkrecia problema, kuria galima pataisyt, reikia idet papildomas apsaugas prie auto-loaderio.

Toliau - yra nemazai randomo. Yra video kur tankai sugeba atlaikyt ne viena tiesiogini artilerijos pataikyma. Nuo kalibro aisku priklauso is ko i tave kala. Ekipazas daznu atveju lieka gyvas ir speja sjabalint. Tokiu atveju gali sakyt kad tankas atliko savo funkcija.

Toli grazu ne kiekvienas artilerijos/javelin/nlaw pataikymas baigiasi skrendanciu boksteliu, o tikslios statistikos niekas nezino. Ko tu dar nesupranti, jibanas katine ? Prisiziurejo labiausiai kritiniu atveju ir desto nesamones.

 
9.   Parašė C#   2022-05-08 20:10  

"Nesuprantu, kaip per toki trumpa laika taip ziauriai degradavai. Tai sito as nesuprantu..."

As progresavau, o ne degradavau. Iki tokio lygio kur jau jums nesuprast.

Jeigu tie tankai butu tokie beviltiski tai patys ukrainieciai nenaudotu sovietinio slamsto. Tuo tarpu jie mielai surenka visa sovietini slamsta dabar is Rytu Europos.

Lenkai atidave visa tanku slamsta UA, o daba patys prisipirko Abramsu is jankiu. Galvoja jiems tas pades, jeigu sugalvos uzpult rusus, mulkiai.

Pamatysi skraidancius Abramsu bokstelius katine, galesi tada kniaukt.

 
10.   Parašė Inkaras   2022-05-08 20:13  

As progresavau, o ne degradavau. Iki tokio lygio kur jau jums nesuprast.
hahahah
Tai kad visas pasaulis nesupranta tų dalbajobų bomžų, svarbų patys sau šaunūs, grąžūs, protingi

 
11.   Parašė C#   2022-05-08 20:23  

"anas, kaip ir kiti ruso fashistai tik imantriai maskavosi"

As ne karto nesimaskavau. N kartu buvo sakyta kad UA man shudas o ne shalis. Kad 2014 metu ivykiai didziaja dalimi ju paciu kalte. Kad ju mentalitetas nesiskiria nuo rusu. Kad ju Bandera yra nacistinis shudas, o ne herojus.

O daba acibudo mulkiu gauja, sako maskavosi kazkas Galvojat jeigu pasikeite fonas - visi ciulpiam Ukrainai, tai dabar as staigiai nuomone pakeisiu. Nekeisiu, galit but ramus.

UA rytai grish pas teisetus savo seimininkus. Vakarai, be armijos ir su sugriauta ekonomika, gales pyzdint pas Europa, kuriai kazin ar bus reikalingi.

 
12.   Parašė Krosneles.eu   2022-05-08 20:49  

Ryt poryt Putinas turėtų paskelbti karą Ukrainai. Ir tada jau galės oficialiai panaudoti taktinį branduolinį ginklą. Tokia tikimybė laikoma realia tiek mūsų spaudoje, tiek ir Rusijos spaudoje. Net ir aš manau kad tikimybė branduolinio taktinio ginklo panaudojimo yra apie 80 proc. Ir tai būtų logiška.
O branduolinio karo metu tankai turi labai dideles perspektyvas, nes saugo ir nuo radicijos, ir po branduolinio sprogimo visi prieštankiniai ginklai gali ir nebeveikti jau, dėl elektronikos gedimų ir panašiai.

Tai kad brolyčiai ruoškitės didesniam karui. 3 pasaulinis jau vyksta.

 
13.   Parašė C#   2022-05-08 20:53  

"Gaila, bet Abrams neturi tokio efektingo navaroto"

Gaila bet niekas niekada nepalino i Abramsa is siuolaikines artilerijos. Geriausia ka Abramsas mate, tai RPG-7 Irake, pries kuri jis buvo modernizuotas dar sovietiniais laikais.

Abramsas yra senas tanko modelis irgi, jeigu ka. Jus niekada jo nematete normalaus musio lauke, ir kaip baranu gauja, sventai tikit amerikonu technikos nenugalimumu.

Amerikonai kaip 'nugaletojai' is Afganistano nesenai isejo. Uzsipiso saudyt i piemenis kalnuose.

 
14.   Parašė youngcat   2022-05-08 20:55  

Na jus tikriausia rungtyniaujate tarpusavyje kuris labiau nudegraduos.

 
15.   Parašė Krosneles.eu   2022-05-08 20:57  

Nieko gero iš to abramso. Tankas sunkesnis, vadinasi ir lėtesnis. O kai pataikys kažkas, tai ir suremontuoti nesugebės Ukrainos gamykloje. Didelio skirtumo tarp rusiško ir amerikoniško nėra. Abu geri prieš papuasus. O realiame kare jokio skirtumo, kentės abu vienodai.

 
16.   Parašė C#   2022-05-08 20:59  

"Na jus tikriausia rungtyniaujate tarpusavyje kuris labiau nudegraduos."

Pecius su savo branduolinio ginklo spangalais nelabai aisku kokia ten zole ruko. Toks karas bus tik per tiesiogine NATO intervencija.

O as taves rimtai klausiu - kur matei amerikonus kovojant su modernia armija ? Ar Irako kariuomene buvo moderni armija ?

Taip kad maziau lia lia.

 
17.   Parašė Krosneles.eu   2022-05-08 21:00  

Youngcat, kokia degradacija čia? Realus vaizdas ir tiek , 3 čias pasaulinis prasidėjo. Ir nesvarbu už tuos ar anuos esi, vistiek gausime per galvą, nes kišamės į vidinį rusų reikalą. Ukrainietis nuo ruso nesiskiria niekuo. Jie ten giminės visi. Principe pilietinis karas.

 
18.   Parašė C#   2022-05-08 21:03  

Nebus jokio 3 pasaulinio, jeigu rusai ramiai isparceliuos Ukraina. Jeigu debilams jankiams ir lenkams tiesiog degs delnai, norint tiesiogiai isikist - tada taip, toks scenarijus imanomas.

 
19.   Parašė Krosneles.eu   2022-05-08 21:03  

C, kodėl galvoji kad branduolinis karas yra spangalai? TSRS laikais visuose S75 daliniuose jau buvo po raketą su taktiniu branduoliniu ginklu ir šaudyti 40 km atstumu jau būtų buvę normalu, kad numušti 10 lėktuvų per kartą.
Bent jau mane uchebkėje mokino kaip elgtis po atominio sprogimo.

 
20.   Parašė Krosneles.eu   2022-05-08 21:06  

C, jau vyksta 3-čias pasaulinis, pereis tik į naują fazę, kai lenkai atsiiminės Lvovą. Realiai reikia žiūrėti į viską. Nes pagal pilną logiką, karo pradžioje Ukraina galėjo surengti rinkimus kokius ir pakeisti valdžią , ir viskas būtų buvę OK. Bet taikos nereikia niekam.

 
21.   Parašė C#   2022-05-08 21:12  

Nu blet koks tolkas rusams gadint teritorija radiacija kuria jie ketina priglobt po savo sparnu ? Atrodo Cernobylio tenais per mazai.

Cia spangalai tas atominis ginklas ir ne vienas normalesnis apzvalgininkas apie tai nekalba. Putinas pats pasake, kad branduoline otvietka tik i NATO kisimasi.

 
22.   Parašė Krosneles.eu   2022-05-08 21:27  

C, tu prisiklausęs tarybinių pasakų apie branduolinę žiemą, ir kitus negerumus. Geriau amerikonų paklausyk šiuo klausimu. Ten pas juos viskas tvarkoje.

Po Čenobylio buvo užterštumas kaip 1000 bombų ant Xirosimos.

Realiai visas užterštumas po taktinio branduolinio ginklo yra tik 9kg urano, kurie suskils į greitai skylančius elementus ir po mėnesio nebeliks jokio užterštumo. Černobylis išmetė šimmtus tūkstančių tonų visokio radioaktyvaus ššš ir su ilgais skilimo pusperiodžiais.

Plutoninės a bombos yra žymiai pavojingesnės, nes plutonis yra labai nuodingas žmogui kaip elementas ir gramas plutonio nunuodys žmogų labai greitai. O uranas nėra nuodingas.

 
23.   Parašė vunnu   2022-05-08 21:41  

Gaila, kad nera [:Facepalm:] emote...

 
24.   Parašė Krosneles.eu   2022-05-08 21:42  

C, Žinoma tai sąmokslo teorija , bet yra tokia, kad bokštai dvyniai Niujorke buvo sunaikinti branduoliniu sprogimu iš vidaus, o ne nuo lėktuvų įsirėžimų. Pažiūrėk Mariupolyje, stovi blokiniai namai , truputi apgriuvę po artilerinio apšaudymo, bet jie nesubyrėjo į miltus. O dangoraižiai subyrėjo į miltus.

 
25.   Parašė C#   2022-05-08 22:01  

"bokštai dvyniai Niujorke buvo sunaikinti branduoliniu sprogimu iš vidaus"

Va kas progresavo labiausiai, tai skaitau pecius.

O mano adresu prasom argumentais.

"Pažiūrėk Mariupolyje, stovi blokiniai namai , truputi apgriuvę po artilerinio apšaudymo, bet jie nesubyrėjo į miltus"

Mariupolyje namai kaip suprantu ischujarinti labiausiai is tanku ir kitos pestininku technikos, net ne is artilerijos.

Beje Mariupolis yra dar vienas pavyzdys kad tankai yra pakankamai efektyvi sturmo priemone. Cia tanku 'egzpertui' katinui skirta

Esme kad mieste artilerijos ir javelin panaudojimas yra apribotas, o nlaw ir kiti priestankiniai ne tokie efektyvus kaip apie juos suokia.

 
26.   Parašė NuLošiam   2022-05-08 22:12  

Žiūriu po straipsniu komentarų yra. Iškart klausimas, ar tik karvė pečiui bybio negraužia. Užeinu ir nuogastavimai pasitvirtino. Vatinių vaflių orgija.

 
27.   Parašė Krosneles.eu   2022-05-08 22:13  

C, matai tu bijai branduolinio sprogimo kaip velnias kryžiaus, todėl tau atrodo viskas labai baisiai O pas mane namuose mėtėsi atominės fizikos vadovėlis 1970 metų (rusiškas) tai dar nuo vaikystės jį varčiau, ten buvo daug informacijos apie atominį ginklą, sprogimus, nuotraukos , brėžiniai, jų panaudojimas taikiems ir kariniams tikslams, kaip sukelti cunamį esant povandeniniam ar vandens paviršiuje sprogimui ir visokia kitokia informacija reikalinga atominės pramonės inžinieriams. Ten didesnė dalis buvo skirta izotopams, AE elektrinėms , bet dalis ir atominiam ginklui. Taigi mano požiūris truputi kitoks. Bet tikrai nenoriu branduolinio karo Bet manau jis įmanomas.

 
28.   Parašė C#   2022-05-08 22:19  

Pacioje pirmineje fazeje radiacija yra tikrai aktuali, nereikia cia suokt nesamoniu. Priklausomai kaip vejelis pasisuks, taip tam ir pasiseks.

Ir nedainuok man apie 1970 metu sovietinius vadovelius. Geriau pasiziurek istorija kaip amerikonai prisizaide su Castle Bravo. Ir kodel jie niekada po Castle Bravo nemegino sprogdint galingesniu termo bombu.

Radiacija nesa random charakteri, gali visiskai jos isvengt, bet jei papuls su kokiu lietum, tai viso gero. Po Cernobylio irgi buvo atvejai kai Europoje radioaktyvus lietus pasiunte vietinius i kapus. Aisku mazai tokiu buvo, bet buvo.

Ar rusams reikia kad kokie vietiniai nuparktu nuo radiacijos ir kojas pakratytu ? Kad butu skandalas ?

Jeigu rusai pysteltu su branduoliniu, tai tada tikrai pripazinciau kad Putinas isdurnejo, kaip kad beretes suokia.

 
29.   Parašė Krosneles.eu   2022-05-08 22:33  

Esmė yra radioaktyvios medžiagos kiekyje. Minimalus kiekis yra 9kg uraninei bombai, o černobylis išmetė 100 -tus tūkstančių tonų. Va čia ir yra visas skirtumas. Kiekvienoje elektrinėje yra 1000-tančiai tonų panaudoto branduolinio kuro. O taktinėje branduolinėje bomboje nuo 10 kg. Tai ir lygink pavojaus dydį.
O ir nemes tų bombų ant miestų, panaudos tik gal prie Donetcko, kur įtvirtinti kariniai objektai, ten yra daug logikos.

 
30.   Parašė C#   2022-05-08 22:45  

Jie turi rimtas bombas tokiam reikalui, ir kazkokias raketas, kurios skirtos bunkeriu sprogdinimui. As manau kad logiska pradzioje isbandyt tokias priemones.

Ir turi termobarines raketas, kurios gerai naikina gyvaja jega.

Jie viska ka reikia turi, problemos yra rankose, o ne technikoje. Problemos zmoniu trukume.

Ko jiems truksta is technikos, tai butent kuri yra visiskai pagalbine. Rusai prajobino koreguojancius dronus, ir dar tie daliniai, kur is LNR/DNR irgi ginkluoti kaip ubagai. Neturi tokiu dalyku kaip termovizoriai pvz. normalios ekipiruotes, normaliu salmu. Jie renka is ukropu trofejini stuffa kad apsiginkluot normaliai.

Yra rusu blogeriai kur renka fin. parama ir veza tiems vietiniams kareiviams dronus/termovizorius ir t.t. Tai yra visiska geda.

Rusai ten gali pastrigt ilgam, nes nera jie gerai pasiruose sitam karui.

 
31.   Parašė Krosneles.eu   2022-05-08 22:49  

Mus karinėje uchebkėje (seržantų mokykloje) truputi mokino apie branduolinį karą, taktinio branduolinio ginklo panaudojimą ir ten aiškino, kad jei yra įtvirtintas rajonas (kaip Donecke dabar) tai tada naudojamas taktinis branduolinis ginklas 40 km atstumu iš toliašaudžių patrankų. O kitą parą jau siunčiama armija į tą rajoną sunaikinti likusius gyvus dzotuose. Labai gerai išliko atmintyje toks užduotas klausimas: Ar kai po pirmos paros kareiviai dalyvavo mūšyje radiokatyvioje teritorijoje, tai kokius kareivius siųsti sekančią dieną: tuos pačius ar kitus? Atsakymas buvo tuos pačius, nes jie jau paveikti radiacijos

Taip kad man labai panašu, kad taktinis branduolinis ginklas bus panaudotas prieš Donetcko grupuote , kur 100'000 karių ir daug technikos.

 
32.   Parašė Krosneles.eu   2022-05-08 22:54  

"Rusai ten gali pastrigt ilgam, nes nera jie gerai pasiruose sitam karui."
Ir pastrigs ilgam , jei nenaudos taktinio branduolinio . Nes ukrainiečiai 10 metų ruošėsi karui, pribetonavo, tunelių pridarė, dzotų visokių. Kai kurie blogeriai parodo kiek ten apkasų, tranšejų ir galimai požeminių tunelių. Labai sunku užimti tokią teritoriją. Ir dar brangu. Pigiausias būdas yra taktinis branduolinis ginklas, bent kaip mus mokino, o ir savo spaudoje rusai jau dažnai užzimena apie tai. Branduolinio ginklo panaudojimu atveju būtų mažiau aukų.

 
33.   Parašė C#   2022-05-08 22:56  

Vakaruose pakeltu toki uragana, kad dieve padek. Rusus visiskai dehumanizuotu iki orku

Nemanau kad jie ryshis tokioms priemonems. Jie letai graush ta donbasa is visu pusiu, kaip lava (mano mieliems oponentams labai patiko toks issireiskimas). Kol viena diena bus breaking point ir ukropu nervai neatlaikys.

 
34.   Parašė Krosneles.eu   2022-05-08 23:02  

Jei Vakarai pradės siųsti daug technikos, tai nebus kur rusams dėtis, teks panaudoti branduolinį, o ir pamatys Vakarai ryžtą. O jei nepadės Vakarai, tai Ukrainos dienos yra suskaičiuotos. Nors gal ir taip yra suskaičiuotos. Bet man tai asmeniškai DZIN, ar rusas ar ukrainietis jie visai nesiskiria. Pilietinis karas ten.

O jei daugiau ukrainiečių pabėgėlių bus Vakaruose, tai ten dar visokių cirkų bus. Jau dabar Zelenskis vadina Vokietijos Kanclerį - vokiška dešra ir siunčia vos ne ant 3-jų raidžių. Juokas ir tiek. Lyg Ukraina dabar turi teisę vadovauti NATO ir ES.

 
35.   Parašė C#   2022-05-08 23:09  

Vokiska desra kancleri isvadino lenkai, siaip jau. Tie mulkiai achujielina vapsie. Jiems taip dega noras atstatyt istorine teisibe. Taip jau jie nenori kad Lvovas ir kitos vakarines 'zakonos' zemes pas rusus atsidurtu.

As manau kad lenkai dabar gali but didziausias nestabilumo saltinis vietiniame regione. Ir mes ta proga busim itraukti i kara.

O ta vakaru technika yra poxui, nes arba ji nedavaziuoja, arba ukropai nesugeba jos panaudot normaliai. Is geros technikos jiems mazai ka duoda, visoks slamstas pagrinde.

 
36.   Parašė Krosneles.eu   2022-05-08 23:17  

Tai žinoma šlamštas pirmiausia, naudos mažai iš jos. Va ir katinelėis jau įkėlė video pas save sudegintų Abramsų Irake O šiaip neabejoju, kad būsime įtraukti į karą. Ir tas karas tęsis ilgai. Karo esmė, kaip visada - yra nafta ir dujos, kurių po 10-15 metų bus didelis badas, dėl naftos piko.

Kai 2ras pasaulinis 1939m prasidėjo - irgi niekas nesitikėjo. Baigėsi tik 1945m. Dabar irgi tik pradžia. Rudenį -žiemą bus matyti, kai dujų trūkumas bus. Ir dar visokių nesąmonių. Tik pas mus visi kažkokie optimistai: kaip pulsime, kaip pulsime Lyg žinotų skirtumus tarp ruso ir ukrainiečio

 
37.   Parašė C#   2022-05-08 23:31  

Abramsu nuostoliai Irake buvo niekiniai, vos keli tankai, ir viska as ten zinau kaip ir kokiom aplinkybem jie buvo prarasti. Nezinau kodel jis ikele ta video ir ka jis man turetu sakyt.

Mano pointas buvo tame kad jankiai niekada nekovojo su armija kuri saudo i juos is tikslios artilerijos, ir javelinu bei nlaw.

Kalbant apie 2003-ius, katinelis ten prisuoke kad daug kas nuo to laiko pasikeite. Nu kas pasikeite tai elektronika ir softas patobulejo, o baze tai ne. Javelinas pvz. buvo israstas ~1990-ais. Teoriskai irakieciai galejo tokius turetu. Praktiskai aisku jiems niekas tokiu nepardave.

 
38.   Parašė NuLošiam   2022-05-09 08:20  

nu vata, tai jau atsipisot per šikną? Beviltiški užbaninti dūchai, kitą kartą susiraskit atskirą kambarį, o ne viešai pornografiją darykit. Priteršiat, kad padoriam žmogui straipsnį nemalonu atsidaryt.

 
39.   Parašė C#   2022-05-09 13:41  

"ir visa lietuviška vata irgi urmu"

Menkystos filosofija, kuri gerai pazistama tulam lietuviui. Kadangi pagrindinis priesas rusas ne is tu, kuriam gali taip lengvai atpist galva, tada puolama ant savu. Kaip ir sakiau lietuviui tas nieko naujo, dar partizanu laikais veikejai is misku pirma siepe dantis ant savu kaimieciu, kurie taikesi prie sistemos. Saude sutikusius dirbt kolukiuose ir panasiai.
Nu taip, silpnesni be atporo visada maloniau must.