Dešimt priežasčių, kodėl Price Action metodas pagerins jūsų prekybą

» Straipsniai » Techninė analizė
Pristatome dešimt priežasčių, kodėl Price Action metodas pagerins jūsų prekybą.
versija spausdinimui
Autorius: traders.lt Data: 2021-07-24 02:36 Komentarai: (0)
Yra gan daug įvairių metodų kaip veikti, investuoti bei prekiauti finansų rinkose. Vienas iš tokių metodų - Price Action (kainos veiksmas). Taigi, šįkart pristatome dešimt priežasčių, kodėl Price Action metodas pagerins jūsų prekybą.

Price Action suteikia prekiautojams gerą supratimą apie rinkos esmę

Kainos veiksmo analizės pagrindai laikui bėgant nepraras aktualumo. Viena iš geriausių priežasčių naudoti šį metodą yra ta, kad tokia analizė suteiks jums priemonių suprasti rinkos elgseną: tai leis jums gauti informaciją apie kainų judėjimą platesniame kontekste. Prekiautojai analizuodami dažnai naudoja rodiklius, tačiau tai lygiai taip pat, kaip susirgus kreiptis į mechaniką. Nėra prasmės žiūrėti į atsiliekančius rodiklius, nes reguliariai susidarantys - pasikartojantys Price Action modeliai leis su didesne tikimybe numatyti, ką veiks rinka.
 
Ši analizė yra laiko patikrinta strategija

Prekybą, paremtą Price Action modeliais, profesionalai naudoja dešimtmečius. Sužinoję šį metodą, galite būti tikri, kad jis yra geras, nes jis išmoko suprasti pagrindinį bet kurios rinkos momentą: kainų judėjimą. Daugelis prekiautojų vienu metu naudoja skirtingus rodiklius, prekybininkai jų ilgą laiką nenaudojo dėl sunkumų juos pritaikant kintančioms rinkos sąlygoms. Price Action arba kainos veiksmo analizė visada yra naudinga ir pakankamai lanksti, jog padėtų suprasti rinkoje vyraujančias nuotaikas, kad ir kokios būtų aplinkybės.

Price Action analizė gali būti vienodai gerai naudojama rinkoje, kuriai būdinga stipri tendencija ir konsolidacijoje

Vienas naudingiausių dalykų, susijusių su Price Action (kainos veiksmu), yra tai, kad jis veikia įvairiomis sąlygomis, nesvarbu, ar tai konsolidacija, ar stipri tendencija. Daugelis metodų geriausiai tinka rinkose, kuriose yra stipri tendencija, bet ne konsolidavimui ar atvirkščiai. Geras ir lankstus metodas turėtų nuolat užtikrinti gerus modelius (struktūras) įvairiomis sąlygomis.

Price Action modelius (rinkinius) lengva išbandyti demonstracinėje versijoje

Price Action modeliai atsiranda - susikuria sistemingai ir juos lengva pastebėti, kai žinai, ko ieškai. Nereikia sėdėti ir domėtis, kokią informaciją teikia trys skirtingi rodikliai. Jūs tiesiog laukiate tam tikrų struktūrų ir tada vykdote savo prekybos planą. Prieš atidarydami realią sąskaitą, galite lengvai susikurti demonstracinę paskyrą, kad sužinotumėte, kaip veikti rinkoje susidarius tam tikriems modeliams (struktūroms).

Ši analizė taikoma visoms sąlygoms

Kainų judėjimo analizavimas naudojant Price Action modelius (struktūras) yra viskas, ko jums reikia norint sukurti planą. Dažnai prekybininkai bando prekiauti remdamiesi naujienomis kartu su pernelyg komplikuotais rodikliais. Šio metodo grožis yra tas, kad jūs vizualiai matote tai, kas nutinka paskelbus naujienas, įskaitant tai, kaip prekybininkai reaguoja į tuos įvykius. Kaina dažnai eina kita linkme nei tikėtasi. Jei mokate gerai analizuoti rinką, prieš paskelbiant ataskaitas galite būti įspėti apie įvairius veiksmus. Price Action (kainos veiksmo) metodas supaprastina jūsų požiūrį, atsižvelgiant į įvairius kintamuosius rinkoje ir suteikia gerą galimybę juos visus suprasti.

Aiškiai apibrėžti įėjimai

Įvaldę keletą gerų Price Action struktūrų, tiksliai žinosite, ko ieškote, dar prieš tai kai pasirodysite rinkoje. Nebus jokių spėjimų, kaip naudojant kitus metodus - arba struktūra susidarė, arba nesusidarė. Daugelis metodų turi dideles „pilkąsias zonas“, dėl kurių prekiautojai ilgai galvoja, ar įeiti, ar ne. Tai paprastai sukelia per aktyvią prekybą ar baimę sudaryti sandorius, sudeginti sąskaitą ar prarasti gerą šansą. Išmokę šį metodą, aiškiai matysite rinką, be visų kitų miglotų metodų, kurie užgriozdina galvą.

Tai leidžia pelningai prekiauti aukštesniuose intervaluose

Kitas patogus dalykas yra tai, kad Price Action modeliai tampa patikimesni aukštesniuose laiko intervaluose. Tai leidžia prekiauti - investuoti rečiau, bet daug efektyviau. Sėdėjimas prie kompiuterio ir valandų valandas spoksojimas į 5M diagramas gali privesti jus prie išprotėjimo ir paprastai yra mirtinas jūsų sąskaitai. Daugelis prekybininkų mano, kad turės daugiau galimybių, kai prekiaus dažniau ir trumpesniais laikotarpiais. Tačiau vienintelis dalykas, ką tai gali lemti, jog švaistysite savo pinigus ir brangų laiką, kurį galėtumėte skirti draugams ar šeimai. Kai mokate efektyviai naudoti Price Action struktūras, galite prekiauti tik naudodami dienos grafikus ir analizuodami praleisti ne daugiau nei pusvalandį per dieną. Kai susikūrėte tiksliai apibrėžtą ir pelningą planą, tuomet skirdami daug valandų trumpo laikotarpio grafikų analizei galite tik sau pakenkti. Priežastis, kodėl daugelis žmonių pradeda prekiauti, yra ta, kad jie nenori praleisti tiek laiko dirbdami nekenčiamus darbus. Po to daugelis iš šių žmonių pamiršta, kad vienas geriausių dalykų prekyboje yra tai, kad nereikia daug laiko praleisti analizuojant rinką, o jums tereikia pastebėti Price Action modelį ir įeiti į rinką remiantis jo pagrindais.

Prekyba Price Action yra labai panaši į profesionalų veiklą

Įsivaizduokime prekiautojus biuruose, veikiančius įvairiose vertybinių popierių biržose Čikagoje ar Niujorke. Ar manote, kad jie naudoja visus tuos neaiškius rodiklius? Galvodami apie rodiklius iš šios perspektyvos, galėsite pamatyti, kaip smagu prekiauti šiuo metodu. Profesionalai naudoja vadinamuosius „juostos skaitymus“, t.y. jie analizuoja kainų judėjimą pasirinktose rinkose. Price Action (kainos veiksmas) yra labai arti „juostos skaitymo“. Priežastis, kodėl profesionalai analizuoja rinką nuskaitydami juostą, yra ta, kad pagrindinė informacija yra tuščiame grafike, taip pat kaip ir modelių atveju. Tai juokinga, kad žmonės patenka į rodiklių spąstus ir bando numatyti, kaip rinka elgsis paskelbus ataskaitas.

Price Action leidžia išlaikyti objektyvų požiūrį

Kai tiksliai žinai, ko ieškai, išvengi nusivylimo ir neaiškumo. Jūs tiesiog ramiai laukiate ir stebite rinką prekybai skirto laiko metu ir ieškote modelių - struktūrų. Jei nereikia kiekvieną kartą apsispręsti, nes jūsų metodas nustato tikslias įėjimo sąlygas, tuomet jūs suteikiate sau geriausią galimybę „taikliam šūviui“. Kaip liūtas džiunglėse, Price Action prekybininkas sėdi ir laukia tobulos struktūros, o tada atakuoja.

Ši analizė leidžia jums išsiugdyti discipliną, reikalingą norint būti sėkmingam Forex

Drausmė yra bene svarbiausias dalykas norint pasiekti ilgalaikę sėkmę. Kai naudojate paprastą, bet veiksmingą ir lankstų metodą, galite daugiau dėmesio skirti psichologiniam emocijų valdymo aspektui prekiaujant. Emocijų įvaldymas ir savidisciplina yra tai, kas skiria profesionalus nuo mėgėjų. Daugelis prekybininkų per daug dėmesio skiria savo metodo tobulinimui ar „Šventojo Gralio“ paieškai, tačiau pamiršta, kad sėkmės esmė glūdi tarp ausų. Jūsų reakcija į pelną ir nuostolius yra daug svarbesnė nei jūsų naudojamas metodas. Geriausias dalykas, kalbant apie Price Action (kainos veiksmą), yra tai, kad galite sutelkti dėmesį į save, nes jums nereikia jaudintis, ar šis metodas yra efektyvus.


Parengta remiantis užsienio internetiniais tinklapiais
 
Dar nėra komentarų