E.Musk vėl sukėlė dogecoin brangimą

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2021-04-28 14:52 Komentarai: (0)
Po to, kai Tesla įkūrėjas ir vadovas Elon Musk parašė apie save „The Dogefather“, virtualios valiutos dogecoin kaina pradėjo didėti dviženkle procentine išraiška.

Po pietų minima kriptovaliuta vienoje iš biržų buvo pabrangusi beveik aštuoniolika procentų iki 0.3224 dolerių.

Tuo tarpu trečiadienį ryte dogecoin per ketvirtį valandos pabrango nuo 0,25 iki 0,30 dolerių po to, kai Elon Musk socialiniame tinklapyje Twitter parašė: „The Dogefather“, primindamas 52 milijonams savo paskyros sekėjų, kad gegužės aštuntą dieną jis bus populiarios amerikiečių laidos Saturday Night Live svečias.

Elon Musk jau ir anksčiau yra paskatinęs dogecoin kainos padidėjimą Twitter įrašuose nurodydamas šią kriptovaliutą, kuri buvo sukurta prieš kelerius metus dėl pokšto ir kurios kapitalizacija dabar viršija 41 milijardą dolerių.

Pasak žiniasklaidos, milijardieriaus komentarais apie dogecoin, kurio vertė šiemet padidėjo daugiau net 6653 procentais, susidomėjo net JAV vertybinių popierių ir biržų komisija (SEC).

Šių metų pradžioje interneto vartotojo paklaustas, kodėl jis skiria tiek daug Twitter įrašų dogecoin, Elon Musk atsakė, kad jis „myli šunis ir memus“.
 
Dar nėra komentarų