Smuktelėjo HSBC pelnas

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2019-10-28 12:06 Komentarai: (0)
Didžiausias Europoje pagal valdomą turtą bankas HSBC, kuris aktyviai vykdo savo veiklą Azijoje ir kitose rinkose, pristatė praėjusio ketvirčio veiklos rezultatus, kurie pablogėjo. Šiandieninės prekybos sesijos metu Londono biržoje jo akcijos pinga: HSBC 588.20 (-4.72%).

Per trečią šių metų ketvirtį minimam bankui pavyko uždirbti 3,795 mlrd. dolerių grynojo pelno, kas palyginus su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, buvo šešiolika procentų mažiau, na o lyginant su antru šių metų ketvirčiu, pelnas smuktelėjo beveik ketvirtadaliu.

Pakoreguotas HSBC ketvirčio ikimokestinis pelnas siekė 5,348 mlrd. dolerių ir atitiko analitikų prognozių vidurkį.

Banko pajamos per praėjusį ketvirtį sudarė 13,355 mlrd. dolerių, kai prieš metus per trečią ketvirtį jos buvo kiek didesnės ir siekė 13,798 mlrd. dolerių. Palyginus su antru šių metų ketvirčiu, banko pajamos smuktelėjo apie vienuolika procentų.

Bendrai po pirmų devynių šių metų mėnesių HSBC grynasis pelnas siekia 13,732 mlrd. dolerių, o pajamos sudaro 42,727 mlrd. dolerių. Palyginus su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, pelnas paaugo virš šešių procentų, o pajamos - keturiais procentais.

Nuo metų pradžios šio banko rinkos vertė krito apie devynis procentus, o per pastaruosius vienerius metus susitraukė virš dviejų procentų.


HSBC akcijų kaina po nepavykusio bandymo tvariai pakilti virš savo visų laikų rekordinio lygio - pasikoregavo. Na o dabar testuojamas palaikymo lygis, kuris anksčiau buvo pasipriešinimo lygiu. Jei šis lygis atlaikys, sulauksime atšokimo, na o priešingu atveju laukia naujas korekcijos etapas.

 
Dar nėra komentarų