J.Rogers išlieka ištikimas žaliavoms

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2009-04-01 12:43 Komentarai: (1)
Žinomas investuotojas ir didelis investavimo į žaliavas šalininkas Jim Rogers ir vėl pasinaudojo proga pasisakyti. Jis prisipažino, jog šiuo metu neperka jokių akcijų.

„Aš mielai pirkčiau akcijas visame pasaulyje, tačiau aš negaliu surasti nei vienos kompanijos, kurios akcijas norėčiau įsigyti šiuo metu, įskaitant ir Ameriką“ – atviravo jis.

„Pasaulis susidūrė su rimtomis problemomis, kadangi tie žmonės esantys Vašingtone nesupranta kame yra esmė, ir kad jų atliekami veiksmai tik dar labiau blogina padėtį“ – griežtai pareiškė Jim Rogers.

Vienintele gera investicija jo nuomone be kai kurių valiutų yra žaliavos.

„Šiuo metu pasaulyje vyksta savotiškas galių persiskirstymas. Galių centrai pereina iš pinigų skolintojų į tų rankas, kurie gaminą realų turtą, kaip pavyzdžiui ūkininkai“ – mano žinomas investuotojas.

Visa ši padėtis yra labai palanki žaliavų rinkai, kadangi pavyzdžiui kai kurių žemės ūkio produkcijos atsargos pasiekė žemiausią lygi per pastaruosius penkiasdešimt metų, primena Jim Rogers.

Padėtis tokiose stambiose Amerikos kompanijose kaip „Citibank“ ar „General Motors“ tikrai negerėja, tuo tarpu daugelio žaliavų fundamentiniai rodikliai nuolat gerėja.

„Dabar labai sunku gauti paskolą norint atidaryti metalų kasyklą ar naftos telkinį, tuo tarpu naftos atsargos gan greit nuolat mažėja. Be abejonės tokia padėtis lems, kad sumažės žaliavų pasiūla, o kai pradės augti paklausa, tuomet daugelio žaliavų kainos ko gero ims smarkiai kilti“ – prognozuoja žinomas investuotojas Jim Rogers.

Panašūs straipsniai:

(Pasaulis,ekonomika,investavimas)

2025-08-08 » Didžiulis lėšų srautas į pinigų rinkos fondus
2025-08-08 » Pasaulinės maisto kainos aukščiausios nuo 2023 metų
2025-08-07 » Lenkai neužleidžia lyderio pozicijų
2025-08-07 » Prekyba su Kinija gali kelti grėsmę šimtams tūkstančių darbo vietų Europoje
2025-08-07 » Anglijos bankas sumažino palūkanas, bet tik vieno balso persvara
2025-08-06 » Trumpas iki 50 procentų padidino muitus Indijai dėl rusiškos naftos pirkimo
2025-08-06 » Rugpjūčio pradžia atitinka statistinį modelį
2025-08-06 » Lietuvoje beveik keturis kartus spartesnis mažmeninės prekybos augimas
2025-08-05 » D.Trumpas: jei energijos kainos kris, Putinas nustos žudyti žmones Ukrainoje
2025-08-05 » Populiariausios kriptovaliutos: geriausi pasirinkimai liepos mėnesį

 
1.   Parašė arvi   2009-04-01 14:44  

nei vienu pasitiket negalima.