Akcijų rinkos artėja prie pardavimo signalo

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2024-05-24 17:09 Komentarai: (0)
Bank of America strategas Michael Hartnett mano, kad pasaulio akcijų rinkų ralis artėja prie „perkaitimo“, skelbia žiniasklaidos grupė Bloomberg.

Bank of America nurodo vadinamąją rinkos pločio taisyklę, kuri šiuo metu rodo, kad maždaug 71 procentas akcijų rinkos indeksų viršija savo ir 50 dienų, ir 200 dienų slenkamuosius vidurkius. Michael Hartnett pabrėžia, jog 88 procentų viršijimas būtų pardavimo signalas.

Bloomberg primena, kad po silpnesnio balandžio mėnesio, MSCI visų šalių pasaulio indeksas gegužę pasiekė rekordines aukštumas dėl sugrįžusių vilčių, kad FED antroje šių metų pusėje sumažins savo bazines palūkanų normas. Apie 68 procentai indekso bendrovių akcijų prekiaujama virš jų 200 dienų slankaus vidurkio, nes ralis išsiplėtė už didžiausių JAV technologijų akcijų ribų.

Šią savaitę MSCI visų šalių pasaulio indeksas sumažėjo beveik vienu procentu, nes suprastėjus makroekonominiams duomenims pablogėjo palūkanų mažinimo perspektyvos. Praėjusias keturias savaites jis baigė fiksuodamas prieaugį.

Strategai sako, kad akcijų ralis „atrodo išsekęs“. Jie tikisi sąstingio pasibaigus ketvirčio pelno sezonui.
 
Dar nėra komentarų