Kriptovaliutos turėtų būti uždraustos

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2023-12-07 15:46 Komentarai: (1)
Didžiausio pagal valdomą turto Amerikos banko JPMorgan Chase generalinis direktorius Jamie Dimon vėl pasisakė prieš bitkoinus ir jo konkurentus sakydamas, kad kriptovaliutos turėtų būti uždraustos.

„Aš visada labai priešinausi kriptovaliutoms, bitkoinams ir panašiai. Vienintelis realus jų panaudojimo atvejis yra nusikaltėliai, narkotikų prekeiviai, pinigų plovimas, mokesčių vengimas“ – per Senato bankininkystės komiteto posėdį sakė didžiausio JAV banko pagal turtą vadovas, paklaustas senatorės Elizabeth Warren.

„Jei būčiau vyriausybė, aš jas uždaryčiau“ – pridūrė jis.

Šios pastabos yra naujausias Jamie Dimon požiūris į kriptovaliutas, nors jo bankas yra labai susijęs su blokų grandine – įgalinimo technologija 1,6 trilijono dolerių pramonei.

Po to, kai Elizabeth Warren uždavė klausimus, Jamie Dimon ir keletas kitų didelių bankų vadovų, kurie dalyvavo komitete per įprastą klausymą apie bankininkystės sektorių, sutiko, kad kriptovaliutų įmonėms turėtų būti taikomi tokie pat kovos su pinigų plovimu reikalavimai kaip ir pagrindinėms finansų įstaigoms.
 
1.   Parašė Krosneles.eu   2023-12-07 16:50  

Laiko klausimas kada uždraus kriptovaliutas. Niekam nereikia alternatyvių konkurentų.