Europoje pinga gamtinės dujos

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2022-05-11 17:49 Komentarai: (3)
Gamtinių dujų kaina Europoje krenta, nepaisant pranešimų, kad iš vieno pagrindinių punktų dujų tiekimas iš Rusijos buvo sustabdytas.

Artėjant vakarui Amsterdamo biržoje gamtinės dujos pigo virš trijų procentų iki 95.44 eurų už megavatvalandę. Rinkos dalyviai neišsigando pranešimų, kad rusiškų dujų perdavimas per Sochranovkos tašką buvo sustabdytas, apie tai antradienio vakarą pranešė Ukrainos dujotiekių operatorius. Dėl to tiekimas trečiadienį sumažėjo maždaug aštuonioliką procentų.

Rinkos reakcijos nebuvimas paaiškinamas tuo, kad vis dar neaišku, kaip toks pokytis atrodo paklausos atžvilgiu.

„Norint pamatyti stiprią rinkos reakciją, dujų klientas turi patvirtinti, kad tiekimas nėra vykdomas“ – Bloomberg sakė S&P Global Commodity Insights analitikas James Huckstepp.

EnergyScan analitikai mano, kad rinka pripažino, jog esant dabartinei fundamentaliai situacijai, kai SGD pasiūla didelė, o paklausa maža, susirūpinimo dėl pasiūlos nėra, ypač kai Norvegija ją padidino.

Nuo metų pradžios dujos Europoje pabrango virš trisdešimt septynių procentų.


KOMENTARUS RAŠYTI Į TEMĄ, NES PRIEŠINGU ATVEJU JIE BUS TRINAMI!!!
 
1.   Parašė C#   2022-05-11 17:57  

Tos dujos buvo uzdarytos del naturalaus paklausos dropo. Baigesi sildymo sezonas, ir uzdare. O po to ukrainieciai vel pateike sita naujiena kad tipo teko uzdaryt del rusu kaltes.

Meluoja susiriesdami del visko, uzpiso jau konkreciai reikia pasakyt.

 
2.   Parašė IT17   2022-05-11 18:00  

nu tai sortink dujas kokios problemos.... arba i partija stok ir politikuok...

 
3.   Parašė tavo   2022-05-11 22:21  

ar tik ne Orbanui prisuko.