Amerikoje padaugėjo naujų bedarbių

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2020-08-20 15:59 Komentarai: (0)
Per savaitę Amerikoje naujų paraiškų suteikti bedarbio pašalpą buvo pateikta daugiau nei savaitę prieš tai, be to, šis rodiklis buvo didesnis nei laukta rinkoje.

Šįkart per savaitę atsirado 1,106 milijono naujų bedarbių, kai prognozuota, jog šis rodiklis bus mažesnis nei milijonas ir sieks vidutiniškai 925 tūkstančius. Savaitę prieš tai buvo pateikta 971 tūkstantis naujų prašymų suteikti bedarbio pašalpą, kai anksčiau skelbta, jog šis rodiklis siekė 963 tūkstančius.

Prieš tai dvi savaites iš eilės, lyginant su ankstesne savaitę, naujų bedarbių Amerikoje mažėjo.

Tuo tarpu keturių savaičių slenkamasis vidurkis, išlyginantis skaičiaus nepastovumą, palyginti su ankstesnės savaitės vidurkiu, krito nuo 1,255 iki 1,176 milijono. Tai trečia savaitė iš eilės kai šis rodiklis mažėja, o prieš tai jis pakilo pirmą kart po to, kai tryliką savaičių iš eilės krito.

Žmonių, jau gaunančių paramą, vadinamos tęstinės paraiškos, skaičius per savaitę smuktelėjo nuo 15,48 iki 14,844 milijono, arba iki žemiausio lygio nuo balandžio pradžios, kai laukta, jog jis sieks vidutiniškai penkiolika milijonų. Apie šį rodiklį pranešama su vienos savaitės vėlavimu.

Tad bendrai per koronaviruso pandemiją, t.y. per dvidešimt dvi savaites, Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo pateikta iš viso 57,4 milijono paraiškų bedarbio pašalpai gauti.
 
Dar nėra komentarų