Tallinna Kaubamaja Grupp pagerino veiklos rezultatus

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2019-10-10 17:41 Komentarai: (0)
Estijos mažmeninės prekybos kompanija Tallinna Kaubamaja Grupp, kuri veikia įvairiose srityse, pristatė savo praėjusio ketvirčio veiklos rezultatus, kuriuos pavyko pagerinti.

Per praėjusį ketvirtį šios grupės pajamos siekė 179,933 mln. eurų, kas palyginus su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, buvo virš aštuonių procentų daugiau. Supermarketų segmente pajamos padidėjo 5,5 procento, bendro pobūdžio parduotuvės pajamas kilstelėjo 4,7 procento, pajamos iš prekybos automobiliais pakilo 23,8 procento, nekilnojamo turto srityje - aštuoniais procentais, o štai pajamos iš prekybos batais susitraukė virš dvylikos procentų.

Tallinna Kaubamaja Grupp per trečiąjį šių metų ketvirtį pavyko uždirbti 19,316 mln. eurų EBITDA pelno ir 10,9 mln. eurų grynojo pelno. Palyginus su praėjusių metų trečiu ketvirčiu, EBITDA pelnas pakilo net 44,7 procento, o grynasis šoktelėjo 10,5 procento.

Bendrai po pirmų trijų šių metų ketvirčių šios grupės pajamos siekia 525,359 mln. eurų, EBITDA pelnas sudaro 48,624 mln. eurų, o grynasis - 17,073 mln. eurų. Palyginus su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, pajamos paaugo virš penkių procentų, EBITDA pelnas pašoko trisdešimt šešiais procentais, o grynasis smuktelėjo apie dešimt procentų.

Nuo metų pradžios Tallinna Kaubamaja Grupp rinkos vertė krito apie penkis procentus, o per pastaruosius vienerius metus - apie devynis procentus. Palyginimui, OMX Tallinn indekso vertė atitinkamai paaugo 6,24 procento ir virš dviejų procentų.
 
Dar nėra komentarų