
Per praėjusį ketvirtį minimai naftos milžinei pavyko uždirbti 3,13 mlrd. dolerių arba 73 centus akcijai grynojo pelno, kas palyginus su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, buvo beveik dvidešimt vienu procentu mažiau, tuo tarpu lyginant su pirmu šių metų ketvirčiu, pelnas šoktelėjo trečdaliu.
Analitikai prognozavo, jog ketvirčio pelnas akcijai bus mažesnis ir sieks vidutiniškai 66 centus.

Bendrai po pirmojo šių metų pusmečio šios įmonės pajamos sudaro 132,716 mlrd. dolerių, o grynasis pelnas siekia 5,48 mlrd. dolerių. Prieš metus buvo atitinkamai 141,712 mlrd. dolerių ir 8,6 mlrd. dolerių.
Nuo šių metų pradžios Exxon Mobil rinkos vertė pakilo apie devynis procentus, o per pastaruosius vienerius metus smuko apie šešis procentus. Palyginimui, Dow Jones Industrial Average indekso vertė atitinkamai pakilo keturiolika procentų ir apie penkis procentus.
Šios kompanijos akcijų kaina išlieka gan plačiame savotiškame konsolidaciniame horizontaliame kanale bei priartėjo prie jo apatinės dalies, kurie prieš kelis kartus buvo testuota. Jei šis lygis atlaikys, galime sulaukti atšokimo, na o priešingu atveju kaina gali pasikoreguoti link prieš tai buvusio dugno.
