Geriausiai šiais metais pasirodžiusi kriptovaliuta pabrango virš 400 procentų

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2019-06-14 13:37 Komentarai: (3)
Litekoinas, kuris tarp kriptovaliutų pagal kapitalizaciją yra septintas, šiais metais lyginant su visomis kitomis virtualiomis valiutomis pabrango labiausiai.

Prie pastebimo minimos kriptovaliutos vertės šuolio labiausiai prisidėjo artėjantis jos „iškasimo“ apribojimas perpus iš taip vadinamo vieno bloko. Šiuo metu „kasėjai“ gauna dvidešimt penkis naujus litekoinus už bloką, o nuo rugpjūčio šeštos dienos jie bus apdovanoti už savo pastangas 12,5 litekoinais.

Praeityje toks apribojimas perpus paprastai padidindavo kriptovaliutų vertę. Prieš ketverius metus per tris mėnesius nuo tokio įvykio litekoino vertė ūgtelėjo maždaug šešiasdešimt procentų.

Populiariausios virtualios valiutos bitkoino atveju toks „iškasimo“ apribojimas perpus iš taip vadinamo vieno bloko bus 2020 metų gegužę.

„Kiekvieną kartą, kai bitkoinas arba litekoinas artėja prie tokio apribojimo perpus, kaina didėja astronomiškai. Jei ši schema tęsis, tai, ką matėme iki šiol, yra gabalas torto“ - sakė eToro prekybos platformos analitikas Mati Greenspan.

Apie pietus vienoje iš virtualių valiutų biržų už vieną litekoiną buvo mokama po 132.150 dolerių, arba nežymiai mažiau nei vakar.
 
1.   Parašė kibiras   2019-06-14 14:30  

Dėl to BTC, LTC ir kt. pasmerkti brangti. Jų iškasimas mažės, resursai didės. Sumažėja kiekis rinkoje. O fiat atvirkščiai - spausdinimui glao nematyti

 
2.   Parašė loog77   2019-06-15 00:04  

Kas tiesa tas nemelas. Būna spėliojimai iš tirščių(pvz forexe) ir būna spėliojimai elementarūs(pvz crypto)... "...tai, ką matėme iki šiol, yra gabalas torto" yra labai tikslus spėjimas. Tik mano nuomone ne gabalas, o tik gabalėlis buvo prieš tai.

 
3.   Parašė Hitas   2019-06-16 11:43  

Per pastąrąjį penkmetį geriausiai pasirodė Apple akcijos. Tai kaip man laiką atsukt? Kaip nusipirkt laimėtoją dar pasiekiant jam tiesiąją? Traders.lt, atsiliepkit, alio?