Detroito automobilių paroda

» Straipsniai » Atsipalaidavimui
Kaip įprasta prasidėjus naujiesiems metams pirmoji startuoja tarptautinė Detroito automobilių paroda, tačiau ši tradicija kitais metais nutrūks, nes paroda jau bus rengiama birželį.
versija spausdinimui
Autorius: traders.lt Data: 2019-01-19 01:46 Komentarai: (4)
Ir vėl nauji metai, ir vėl nauji ratai. Kaip įprasta prasidėjus naujiesiems metams pirmoji startuoja tarptautinė Detroito automobilių paroda, kuri šiais metais vyksta sausio 14 - 27 dienomis, tačiau ši tradicija kitais metais nutrūks, nes paroda jau bus rengiama birželį. Automobilių gamintojai iš viso pasaulio suskubo Amerikoje vykstančioje parodoje pristatyti savo pačius naujausius automobilių modelius. Prasidėjus naujiems metams mes tradiciškai laisvalaikio rubrikoje supažindiname jus su Detroito automobilių parodos pagrindinėmis naujienomis.

2020 Cadillac XT6

Pirmojoje šių metų tarptautinėje parodoje debiutavo ilgai lauktas 2020 Cadillac XT6 modelis. Tai naujausias GM prabangos linijos papildymas, kuris pasižymi dviem skirtingais apdailos lygiais ir ryškiu stiliumi.

„XT6 yra neabejotinai Cadillac. Savo dizaino kalbą jis iš naujo interpretuoja unikaliu būdu su Premium Luxury ir Sport modeliais, priklausomai nuo pageidavimo pridedant sudėtingesnių ar agresyvesnių charakteristikų“ - sakė pasaulinio Cadillac dizaino vykdomasis direktorius Andrew Smith.

Į šį naująjį 2020 Cadillac XT6 modelį įmontuotas 3.6 litro V6 variklis, kurio pajėgumas 310 arklio galių bei įdiegta devynių greičių automatinė pavarų dėžė.

Potencialūs pirkėjai užsakymus įsigyti šį automobilį galės pradėti teigti jau šį pavasarį. Pradinė 2020 Cadillac XT6 modelio kaina turėtų siekti 50 - 60 tūkstančių dolerių.

2020 Ford Mustang Shelby GT500

Amerikos automobilių gamintoja Ford šių metų Detroito parodoje pristatė savo galingiausią visų laikų sportišką ir dinamišką modelį Mustang Shelby GT500. Tai geriausias bei greičiausias šio tipo modelis tiek pagal trasos laikus, tiek pagal kitas pagrindines charakteristikas.

Šiame 2020 Ford Mustang Shelby GT500 modelyje įmontuotas 5.2 litrų super V-8 variklis, kurio pajėgumas daugiau nei septyni šimtai arklio galių. Be to, įdiegta automatinė septynių greičių dviguba sankaba. Skelbiama, kad nuo nulio iki šimto per valandą greitis pasiekiamas per mažiau nei penkias sekundes.

Prekyboje šis galingas modelis turėtų pasirodyti jau šį rudenį. Kol kas jo pradinė kaina nėra žinoma, tačiau turėtų siekti virš šešiasdešimties tūkstančių dolerių.

2019 Subaru STI S209

Pirmojoje šių metų pasaulinėje automobilių parodoje Japonijos automobilių gamintoja Subaru pristatė savo STI S209 modelį, kuris sukurtas WRX STI modelio pagrindu. Kaip skelbiama, tai galingiausia iki šiol sukurta gamybinė versija.

Šiame 2019 Subaru STI S209 modelyje įmontuotas 2.5 litrų keturių cilindrų 341 arklio galių variklis, kuris 31 arklio galia pajėgesnis už standartinį WRX STI modelį. Siūloma vienintelė šešių greičių pavarų dėžė.

Kaip skelbiama, bus pagamintas ribotas šių 2019 Subaru STI S209 modelių kiekis, t.y. tik du šimtai ir jis bus skirtas išskirtinai Amerikos rinkai. Kol kas bendrovė neskelbia kokia galėtų būti pradinė šio modelio kaina, tačiau ji be jokios abejonės bus didesnė nei WRX STI modelio atveju, kur ji siekia 41,395 dolerius.

2020 Volkswagen Passat

2019 metų Detroito automobilių parodoje debiutavo atnaujinto tiek išorėje, tiek viduje dizaino 2020 Volkswagen Passat, kuris tapo patrauklesnis bei labiau panašus į kupė. Šis modelis bus grindžiamas naujosios rinkos sedano (NMS) platforma, kuri unikali Šiaurės Amerikoje.

Potencialiems pirkėjams bus pasiūlyti keturi 2020 Volkswagen Passat lygiai, t.y. S, SE, SEL ir R-Line bei specialus limituotas modelis. Automobilyje kaip skelbiama įmontuotas dviejų litrų turbo su tiesioginiu įpurškimu keturių cilindrų 174 arklio galių variklis bei įdiegta automatinė šešių pavarų greičių dėžė.

Skelbiama, kad šis naujasis Passat pasirodys prekyboje dar šią vasarą. Kol kas jo pradinė kaina nėra paskelbta, tačiau spėjama, jog ji turėtų siekti nuo 25,295 tūkstančių dolerių.

2020 Toyota Supra

Pirmojoje šiais metais automobilių parodoje sulaukėme ilgai laukto debiuto - 2020 Toyota Supra. Tai pirmoji nauja Supra sportinė kupė per pastaruosius dvidešimt vienerius metus.

Pirkėjams bus pasiūlytos dvi 2020 Toyota Supra versijos: 3.0 ir 3.0 Premium bei specialus Launch Edition, kuris bus paremtas Premium versija. Visais atvejais bus pasiūlytas trijų litrų turbo šešių cilindrų 335 arklio galių variklis bei įdiegta aštuonių greičių pavarų dėžė su galiniais varomais ratais. Nuo nulio iki šimto kilometrų per valandą greitis yra pasiekiamas per 4.1 sekundę, na o maksimalus elektroniniu būdu apribotas greitis siekia 250 kilometrų per valandą.

Skelbiama, kad šis sportinis modelis prekyboje pasirodys jau šią vasarą. 2020 Toyota Supra 3.0 versijos pradinė kaina sudarys 49,990 tūkstančių dolerių, o 3.0 Premium - 53,990 tūkstančių dolerių.

2020 Kia Telluride

Pietų Korėjos automobilių gamintoja Kia parodoje pristatė savo Telluride modelį. Tai šios kompanijos iki šiol pagamintas pats didžiausias, t.y. aštuonių vietų, bei sudėtingiausias visureigis, kuris sukurtas siekiant patenkinti amerikiečių poreikius, t.y. jis suprojektuotas Pietų Kalifornijoje ir bus gaminamas Kia gamykloje Džordžijoje.

Šiame visureigyje įmontuotas standartinis 3.8 litrų V6 variklis, kurio pajėgumas 291 arklio galia. Šiuo atveju įmontuota aštuonių greičių automatinė pavarų dėžė. Kaip ir daugelyje šiame segmente esančių visureigių, Telluride bus priekinių ratų pavara, o pasirinktinai bus siūlomas ir visų keturių varomų ratų variantas.

Skelbiama, kad šis 2020 Kia Telluride modelis prekyboje pasirodys dar šiais metais, tačiau bendrovė kol kas vis dar neatskleidžia jo pradinės kainos. Spėjama, kad ji gali prasidėti nuo trisdešimties tūkstančių dolerių.

2019 Hyundai Elantra GT N Line

Šių metų Detroito automobilių parodoje debiutavo 2019 Hyundai Elantra GT N Line modelis, kuris pakeis dabartinį modelį 2018 Hyundai Elantra GT Sport. Tai pirmasis iš naujų N Line modelio serijų, kurie bus pozicionuojami tarp bazinių modelių ir geresnių N modelių.

Šiame 2019 Hyundai Elantra GT N Line modelyje įmontuotas 1.6 litrų turbo variklis, kurio pajėgumas 201 arklio galia. Kalbant apie greičių dėžę, tai potencialiems pirkėjams bus siūloma rinktis iš dviejų variantų, t.y. šešių greičių rankinės ir septynių pavarų dvigubos sankabos automatinės transmisijos.

Šį Pietų Korėjos atstovų Hyundai Elantra GT N Line modelį jau galima įsigyti, o jo pradinė kaina siekia 23,3 tūkstančio dolerių.

Infiniti QX Inspiration Concept

Pirmojoje šių metų pasaulinėje automobilių parodoje debiutavo Infiniti QX Inspiration Concept koncepcinis modelis. Tai kompanijos pirmasis visiškai elektrinis visureigis, kuris iliustruoja kaip atrodys ir kuo pasižymės būsimi Infiniti elektromobiliai.

„Detroite debiutavęs koncepcinis automobilis yra naujos Infiniti eros pradžia ir pavyzdys, kur mes norime eiti su prekės ženklu. Elektrifikavimas ir kitos naujos technologijos suteikė mums galimybę vystyti savo dizaino filosofiją“ - sakė Infiniti dizaino direktorius Karim Habib.

Automobilio gamintojas įsipareigoja sukurti tiesioginį precedentą kompanijos pirmajam visiškai elektriniam gamybos automobiliui, iliustruojantį, kaip naujos architektūros ir technologijos daro įtaką šiuolaikiniam Infiniti dizainui.

Lexus LC Convertible Concept

Lexus LC kabrioleto koncepcija buvo pristatyta Šiaurės Amerikos tarptautinėje automobilių parodoje Detroite. Ji parodo, kad labai aptakus kupė taip pat gali būti puikiai konvertuojamas.

„Ši koncepcija atspindi neabejotiną LC kupė dizainą ir perkelia į būsimą kabrioletą. Jis sulieja visus geriausius originalios kupė aspektus su dinaminio atviro kabrioleto dizainu“ - sakė LC Convertible koncepcijos pagrindinis dizaineris Tadao Mori.

„Koncepcija rodo būsimą mūsų prekės ženklo kryptį. Yra vienas žodis apibūdinti šią koncenpciją, ir tai yra „wow““ - pridūrė Lexus Group viceprezidentas David Christ.

Lexus LC Convertible Concept yra tokio pačio dydžio kaip ir kupė, bei tikėtina, kad bus pasiūlyti tokio pačio tipo varikliai, t.y. penkių litrų V8, kurio pajėgumas 471 arklio galia ir 3.5 litrų V6 kartu su elektriniu varikliu, kur bendras pajėgumas sieks 354 arklio galias. Tikėtina, jog bus pasiūlyta dešimties pavarų automatinė greičių dėžė.

Tikimąsi, jog jau kitais metais pasirodys gamybinė šio modelio versija, na o pradinė kaina turėtų siekti nuo šimto tūkstančių dolerių.

Nissan IMs Concept

Nissan IMs Concept - tai ko gero stilingiausias debiutas pirmojoje šių metų tarptautinėje automobilių parodoje. Ši koncepcija sujungia važiavimo aukštį ir salono konfigūraciją su sportinio sedano išoriniais stiliaus ir našumo atributais.

„Padidėjusi sėdimoji vieta ir puikus automobilio veikimas, vairuotojas gali pasinaudoti visomis daugiasluoksnėmis technologijomis - nuo oro pakabos iki intuityvių valdiklių, iki informacijos ekranų. Tačiau taip pat lengvai IM gali paversti vairuotojo automobilį į visiškai savarankišką transporto priemonę, leidžiančią vairuotojui bendrauti su keleiviais, atlikti darbą ar tiesiog mėgautis daugybe pramogų“ - sakė Nissan programos kūrimo direktorius Giovanny Arroba.

Nors mažai tikėtina, kad netrukus pamatysime šią transporto priemonę kelyje, Nissan teigė, kad dizaino elementus, autonomines savybes ir EV architektūrą gali perimti būsimi gamybiniai modeliai.

Parengta remiantis užsienio internetiniais tinklapiais

Panašūs straipsniai:

(Laisvalaikis,hobis,automobiliai)

2021-01-30 » Dvidešimt didžiausias pajamas uždirbusių pasaulio futbolo klubų
2020-02-15 » Lašišų ir šlakių žūklė žiemą - pavasarį
2020-01-18 » Dvidešimt didžiausias pajamas uždirbusių pasaulio futbolo klubų
2019-10-26 » 2019 metų Tokijo automobilių paroda
2019-09-14 » Frankfurto automobilių paroda
2019-08-31 » 2019 metų FIBA pasaulio krepšinio čempionatas
2019-07-27 » 2019 metais patys vertingiausi sporto klubai pasaulyje. Jau ketvirtus metus iš eilės pačiu vertingiausiu pasaulyje sporto klubu buvo pripažintas amerikietiškojo futbolo atstovas Dalaso Cowboys.
2019-04-20 » Niujorko 2019 metų tarptautinė automobilių paroda
2019-03-09 » Karščiausios Ženevos Motor Show 2019 naujienos
2019-02-02 » Dvidešimt didžiausias pajamas uždirbusių pasaulio futbolo klubų

 
1.   Parašė mariukas2   2019-01-19 10:32  

kada bitcoinas pakils...

 
2.   Parašė saulius-fx   2019-01-19 12:45  

Turi 0.00005 btc nupirkes ir noretum uz tiek paimti 2020 passat'a?

 
3.   Parašė mariukas2   2019-01-20 10:01  

turiu daugiau, bet dar ir butą pasiimt norėčiau... o tu nelauki kol pakils?

 
4.   Parašė Krosneles.eu   2019-01-20 13:11  

Tai kad baisiai brangsta tos mašinos. Užpernai užteko 1-2 BTC naujos auto pirkimui, o dabar 20 BTC vos užtenka.
Per gerus metus naujos auto pabrango apie 10 kartų. Tiesiog beveik hyperinfliacija.