Akcijų rinkoje galime sulaukti 40 procentų kritimo

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2018-11-06 01:45 Komentarai: (1)
Finansų rinkų žinovas David Stockman jau seniai prognozuoja, kad Amerikos akcijų rinkoje, kuri yra pati likvidžiausia pasaulyje, sulauksime didelio kritimo. Jis teigia, kad šiuo metu ši prognozė tampa realybe.

„Mes turėsime nuosmukį ir turėsime kitą korekciją akcijų rinkoje, kuri pasirodys gana žiauri“ - sakė minimas specialistas.

Jis jau gan ilgą laiką prognozuoja, kad sulauksime ekonomikos sulėtėjimo ir recesijos, kas tuo pačiu lems didelį kritimą akcijų rinkoje. Prieš metus David Stockman argumentavo, kad kas septynerius - aštuonerius metus visuomet būna korekcija, kuri paprastai siekia 40 - 70 procentų.

„Niekas neuždraudė recesijos. Iki jos metai arba du metai. Tikroji S&P500 indekso vertė kito nuosmukio metu bus gerokai mažesnė nei 2000 arba 1500 punktų, daug mažesnė už šiandien turimą vertę“ - tikino jis.

Jo nuomone, nėra abejonių, kad šį kartą mes susiduriame su ankstyvuoju ilgalaikiu akcijų rinkos nuosmukio etapu.

„Jei esate racionalus investuotojas, žodyne reikia turėti tik du žodžius: Trump ir parduoti. Jis žaidžia su ugnimi plėtros, kuri vyksta ilgą laiką, piko momentu“ - sakė David Stockman.

Jis atkreipia dėmesį į tai, kad klaida yra tai, jog prezidentas daro spaudimą FED dėl palūkanų normų didinimo, kurios, pasak Donald Trump, auga per greitai. Minimas specialistas pažymi, kad palūkanų norma yra mažesnė už infliaciją.

David Stockman mano, kad akcijų rinkai gali pakenkti ir prekybos karas.

„Jei padėtis pablogės, dėl infliacijos augimo iki tokio lygio, kuris nebuvo pastebimas ilgą laiką, gali nukentėti visą prekių ekonomika, nes Kinija tiekia apie trisdešimt procentų visų prekių, kurias mes importuojame“ - reziumavo jis.
 
1.   Parašė artas   2018-11-06 09:21  

Prieš metus David Stockman argumentavo, kad kas septynerius - aštuonerius metus visuomet būna korekcija

Oho, koks argumentas Sugraduoji laiką kas 8 metus, ir traidini 5 abi puses. SImple!