PepsiCo veiklos rezultatai viršijo lūkesčius

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2018-07-10 15:05 Komentarai: (0)
Didžiausia pasaulyje užkandžių gamintoja PepsiCo, kuri taip pat gamina ir gėrimus, pristatė savo praėjusio ketvirčio veiklos rezultatus, kurie viršijo lūkesčius. Prieš prekybinės sesijos metu jos akcijos brangsta: PepsiCo 111,00 (3,01%).

Per praėjusį ketvirtį šios bendrovės pajamos siekė 16,09 mlrd. dolerių, kas palyginus su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, buvo dviem procentais daugiau. Tuo tarpu analitikai prognozavo, jog ketvirčio pajamos sudarys vidutiniškai 16,04 mlrd. dolerių.

PepsiCo per antrą šių metų ketvirtį pavyko uždirbti 3,028 mlrd. dolerių veiklos pelno ir 1,83 mlrd. dolerių arba 1.28 dolerius akcijai grynojo pelno. Palyginus su praėjusių metų antru ketvirčiu, veiklos pelnas pakilo keturiais procentais, o grynasis, dėl padidėjusios sumokamų mokesčių dalies, krito keturiolika procentų.

Pakoreguotas įmonės ketvirčio pelnas akcijai siekė 1.61 dolerį, kai laukta, jog sudarys vidutiniškai 1.52 dolerius.

Bendrai per pirmus šešis šių metų mėnesius PepsiCo pajamos siekė 28,652 mlrd. dolerių, veiklos pelnas - 4,835 mlrd. dolerių, o grynasis siekė 3,183 mlrd. dolerių. Palyginus su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, pajamos paaugo trimis procentais, veiklos pelnas - vienu, o grynasis pelnas smuktelėjo aštuoniais procentais.

Nuo metų pradžios minimos kompanijos akcijos atpigo 8,6 procento, o per pastaruosius vienerius metus - apie keturis procentus.
 
Dar nėra komentarų