Karščiausios Ženevos Motor Show 2018 naujienos

» Straipsniai » Atsipalaidavimui
Ženevos automobilių parodoje, kuri vyksta jau 88 kartą, didieji Europos ir viso pasaulio automobilių gamintojai pristatė savo karščiausias naujienas.
versija spausdinimui
Autorius: traders.lt Data: 2018-03-10 02:09 Komentarai: (0)
Šių metų kovo pradžioje, t.y. 8 - 18 dienomis, surengta tradicinė viena iš svarbiausių pasaulyje tarptautinė Ženevos automobilių paroda, kuri vyksta jau 88 kartą. Didieji Europos ir viso pasaulio automobilių gamintojai pristatė savo karščiausias naujienas. Tad šįkart laisvalaikio straipsnio rubrikoje siūlome pasižvalgyti po Ženevos Motor Show 2018.

2019 Mercedes-AMG GT

Mercedes-AMG padarė savo seksualiausią sportinį automobilį praktiškesnį, pridėdami dvi duris, o rezultatas yra unikalus naujas Fastback sedanas. 2019 Mercedes-AMG GT keturių durų sedanas debiutavo šių metų Ženevos automobilių parodoje.

Potencialiems pirkėjams siūlomi trys šio modelio variantai. Visais atvejais keturi ratai yra varomieji, bei siūloma devynių pavarų greičių dėžė bei dviem atvejais V8 ir vienu atveju šešių cilindrų variklis. 2019 Mercedes-AMG GT 53 yra bazinis modelis, kuris naudoja naujovišką EQ Boost lengvą hibridinę sistemą, t.y. turbo trijų litrų variklis ir papildoma 48 voltų elektros sistema, tad bendras pajėgumas siekia 429 arklio galias. Ši versiją nuo nulio iki šimto per valandą greitį pasiekia per 4.4 sekundes, na o maksimalus greitis siekia 280 kilometrų per valandą.

GT 63 versijoje įmontuotas keturių litrų bi-turbo V8 variklis, kurio pajėgumas 577 arklio galios. Nuo nulio iki šimto per valandą greitis yra pasiekiamas per 3.3 sekundes, na o maksimalus greitis siekia 310 kilometrų per valandą. GT 63 S versijoje V8 variklio pajėgumas padidėja iki 630 arklio galių. Šiuo atveju nuo nulio iki šimto per valandą greitis yra pasiekiamas per 3.1 sekundę, na o maksimalus greitis sudaro 315 kilometrų per valandą.

Prekyboje 2019 Mercedes-AMG GT modelis pasirodys jau kitų metų pradžioje. Kol kas pradinė jo kaina nėra skelbiama ir žinoma.

2019 Volvo V60

Šių metų Ženevoje vykstančioje parodoje buvo pristatytas naujas bei praktiškas 2019 Volvo V60 automobilis. Esminiai pokyčiai palyginus su ankstesniu modeliu yra tokie, jog šis yra ilgesnis, žemesnis ir platesnis.

Potencialiems pirkėjams bus pasiūlyti įvairūs variklių variantai, t.y. tradiciniai benzininis ir dyzelinis bei hibridinis ir plug-in hibridinė versijos. Standartinis variantas - T5 2 litrų turbo keturių cilindrų 250 arklio galių variklis, galingesnis T6 dviejų litrų variklis, kurio pajėgumas 316 arklio galių, bei du hibridiniai T6 ir T8 varikliai, kurių maksimalus pajėgumas sieks atitinkamai 340 ir 390 arklio galių. Be to, kaip buvo minėta, bus pasiūlyti du dyzeliniai variantai, t.y. D3 ir D4.

Su minėtais varikliais bus siūloma aštuonių greičių automatinė su rankiniu perjungimo režimu greičių dėžė.

Jokios konkrečios informacijos nei kada 2019 Volvo V60 modelis pasirodys prekyboje nei kokia galėtų būti pradinė kaina bent kol kas nėra pateikiama.

2018 Bugatti Chiron Sport

Ženevos Motor Show 2018 tarptautinėje automobilių parodoje debiutavo atnaujintas ir lengvesnis itin įspūdingas, prabangus, super sportinis automobilis 2018 Bugatti Chiron Sport.

Šiame modelyje įmontuotas aštuonių litrų keturių turbokompresorių šešiolikos cilindrų 1500 arklio galių variklis.

„Mes sukūrėme Chiron Sport klientams, norintiems pasiekti dar didesnę sportiškesnę važiavimo patirtį su savo Chiron, su pagerinta šonine dinamika keliuose. Tai, kas mums buvo svarbu, palikti nepakeistą unikalų Chiron charakterį, t.y. didžiausio našumo, išilginio pagreičio ir maksimalaus greičio su prabanga, komfortu ir kasdieniniu naudojimu derinį“ - sakė Bugatti Automobiles prezidentas Stephan Winkelmann.

Kaip skelbiama, prekyboje šis įspūdingas super sportinis 2018 Bugatti Chiron Sport automobilis pasirodys šių metų pabaigoje. Pradinė jo kaina sieks įspūdingus 3,6 mln. dolerių, t.y. ko gero brangiausias gamybinis automobilis.

BMW Concept M8 Gran Coupe

Pirmojoje šiais metais Europoje vykstančioje tarptautinėje automobilių parodoje Vokietijos gamintoja BMW pristatė savo koncepcinį M8 Gran Coupe modelį. Jis labai aiškiai parodo, kaip atrodys Bavarijos markės super sportinis naujas pavyzdinis modelis.

Šis prabangus keturių durų sportinis automobilis yra aprengtas išrankiausiu dizainu. Su ilgomis važiuoklės bazėmis ir gaubtu, taip pat plūduriuojančia stogo linija ir trumpa pakaba - tai palaiminta, drąsi ir elegantiška kupė.

„BMW Concept M8 Gran Coupe yra sukurtas taip, kad sumaišytų dalykus, kad poliarizuotų - tai turėtų jus paveikti emociškai. Su šiuo automobiliu norime pasiekti žmones, kurie ieško kažko ypatingo ir nori išsiskirti iš minios. Čia BMW M be jokios ištraukia prabangą iš jos komforto zonos“ - sakė BMW M ir BMW i dizaino viceprezidentas Domagoj Dukec.

Skelbiama, kad gamybinė BMW Concept M8 Gran Coupe versija pasirodys jau kitais metais, tačiau jokių kitų konkrečių detalių nėra pateikiama.

Toyota GR Supra Racing Concept

Ženevos Motor Show 2018 debiutavo Toyota GR Supra Racing Concept koncepcinis modelis. Labiausiai lauktas naujas Japonijos gamintojos automobilis per pastaruosius keletą metų pagaliau debiutavo.

Toyota GR Supra Racing Concept (GR trumpinys reiškia Gazoo Racing) debiutas signalizuoja, kad japonų automobilių gamintojas yra įsipareigojęs grąžinti savo ikoninį sportinį automobilį ir iš esmės patvirtina, kad jis ketina aktyviai dalyvauti automobilių sporte (kaip ir senoji Supra).

Deja, tačiau minima Japonijos automobilių gamintoja daugiau nepateikia jokios esminės informacijos apie šį koncepcinį modelį, t.y. nei apie variklio specifikaciją, nei apie transmisiją ir kitus elementus.

Porsche Mission E Cross Turismo Concept

Pirmojoje šiais metais Senajame žemyne vykstančioje automobilių parodoje sulaukėme Porsche Mission E Cross Turismo Concept koncepcinio modelio debiuto. Šis keturių durų, keturių vietų, visais ratais varomas bei visiškai elektra valdomas crossover gali pasikrauti per 800 voltų greitą įkroviklį arba induktyvųjį įkrovimą.

Visiškai pakrautas automobilis gali nuvažiuoti apie keturis šimtus kilometrų, na o kompanija skelbia, kad bateriją galima įkrauti vos per penkiolika minučių. Kadangi tai visų pirma Porsche, charakteristika arba apibūdinimas vis dar yra prioritetas. Porsche Mission E Cross Turismo Concept koncepciniame modelyje yra įmontuoti du elektriniai varikliai (po vieną kiekvienai ašiai), kurių bendras galingumas siekia šešis šimtus arklio galių.

Nuo nulio iki šimto per valandą greitis yra pasiekiamas per 3.5 sekundes, o iki dviejų šimtų per valandą greitis išvystomas per mažiau nei dvyliką sekundžių. Daugiau jokių konkrečių detalių, t.y. kada galėtų pasirodyti gamybinė šio modelio versija ir kokia galėtų būti pradinė kaina, nėra pateikiama.

Hyundai Le Fil Rouge Concept

Pietų Korėjos automobilių gamintoja Hyundai Šveicarijoje vykstančioje parodoje pristatė savo Le Fil Rouge koncepcinį modelį, kuris nurodo naują kompanijos dizaino kryptį. Le Fil Rouge pavadinimas verčiamas kaip bendra gija ir atspindi Hyundai įsitikinimą, kad prekės ženklo praeities, dabarties ir ateities dizainai yra visi susiję.

„Le Fil Rouge yra Hyundai dizaino DNA, kilusios iš prekės ženklo istorinės Hyundai Coupe koncepcijos 1974 metais, nauja interpretacija. Remdamiesi savo ilga istorija kuriant išskirtinę ir sportišką automobilio savybę, atidarysime naują Hyundai dizaino erą“ - tikino Hyundai dizaino centro vadovas Luc Donckerwolke bei pridūrė, kad naujausia išvaizda apima jautraus sporto filosofiją, kurią galima taikyti visur.

Daugiau jokios informacijos apie šį Hyundai Le Fil Rouge Concept koncepcinį modelį nėra pateikiama.

Subaru Viziv Tourer Concept

Šių metų Ženevos tarptautinėje automobilių parodoje debiutavo Japonijos automobilių gamintojo Subaru Viziv Tourer Concept koncepcinis modelis. Kompanijos atstovų teigimu, Viziv (Vizija naujovėms) modelis rodo, kur link juda prekės ženklo dizainas ir plėtra.

Šio koncepcinio modelio dizainas yra kampinis, aštrių briaunų stiliaus, kurį pirmą kartą matėme pristačius Viziv Performance Concept koncepcinį modelį. Tai rodo, jog ateityje Subaru modelių išvaizda bus kur kas agresyvesnė nei šiuo metu gaminamų automobilių. Be to, teigiama, kad Japonijos automobilių gamintoja savo naujausiuose modeliuose skirs kur kas daugiau dėmesio transporto priemonės saugumui.

Daugiau jokios esminės informacijos apie šį koncepcinį modelį, t.y. nei ar pasirodys jo gamybinė versija, nei koks bus pasiūlytas variklis ir transmisija, nėra pateikiama.

Parengta remiantis užsienio internetiniais tinklapiais

Panašūs straipsniai:

(Laisvalaikis,hobis,automobiliai)

2021-01-30 » Dvidešimt didžiausias pajamas uždirbusių pasaulio futbolo klubų
2020-02-15 » Lašišų ir šlakių žūklė žiemą - pavasarį
2020-01-18 » Dvidešimt didžiausias pajamas uždirbusių pasaulio futbolo klubų
2019-10-26 » 2019 metų Tokijo automobilių paroda
2019-09-14 » Frankfurto automobilių paroda
2019-08-31 » 2019 metų FIBA pasaulio krepšinio čempionatas
2019-07-27 » 2019 metais patys vertingiausi sporto klubai pasaulyje. Jau ketvirtus metus iš eilės pačiu vertingiausiu pasaulyje sporto klubu buvo pripažintas amerikietiškojo futbolo atstovas Dalaso Cowboys.
2019-04-20 » Niujorko 2019 metų tarptautinė automobilių paroda
2019-03-09 » Karščiausios Ženevos Motor Show 2019 naujienos
2019-02-02 » Dvidešimt didžiausias pajamas uždirbusių pasaulio futbolo klubų

 
Dar nėra komentarų