Akcijų rinka gali driokstelti žemyn net 40 procentų

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2018-03-08 17:43 Komentarai: (0)
JPMorgan Chase banko atstovas Daniel Pinto, kuris atsakingas už prekybą ir investicinę bankininkystę, įspėja, kad per artimiausius dvejus - trejus metus akcijos gali nuvertėti net keturiasdešimt procentų.

Ši prognozė atsirado tuo metu, kai investuotojai nerimauja dėl centrinių bankų griežtinamos pinigų politikos pasekmių ir spartėjančios infliacijos.

„Tai gali būti gili korekcija. Priklausomai nuo verčių ji dali siekti dvidešimt - keturiasdešimt procentų“ - sakė Daniel Pinto.

Nuo 2016 metų vasario mėnesio vienas iš pagrindinių Amerikos akcijų rinkos indeksų S&P500 jau pakilo net keturiasdešimt septyniais procentais.

„Žinome, kad tam tikru momentu bus korekcija“ - pridėjo jis.

JPMorgan Chase banko atstovas, kuris atsakingas už prekybą ir investicinę bankininkystę, atkreipia dėmesį, kad šiuo metu rinkoje yra jaučiamas nervingumas, ir jeigu Amerikos prezidentas Donald Trump nuspręs įvesti didesnius nei skelbiama muitus importuojamam plienui, investuotojai į tai gali labai neigiamai sureaguoti.

Nepaisant to, jis taip pat mato galimybę, jog kitais metais sulauksime augimo. Vasario mėnesį minimas specialistas paskelbė, jog tikisi, kad per pirmą šių metų ketvirtį JPMorgan Chase banko pajamos iš prekybinės veiklos gali paaugti apie dešimt procentų, nes didesnis svyravimas Volstrite padėjo įveikti trijų ketvirčių nuosmukį šiame versle.
 
Dar nėra komentarų