Detroito automobilių paroda

» Straipsniai » Atsipalaidavimui
Automobilių gamintojai iš viso pasaulio suskubo Amerikoje vykstančioje parodoje pristatyti savo pačius naujausius automobilių modelius.
versija spausdinimui
Autorius: traders.lt Data: 2018-01-19 22:19 Komentarai: (0)
Ir vėl nauji metai, ir vėl nauji ratai. Kaip įprasta prasidėjus naujiesiems metams pirmoji startuoja tarptautinė Detroito automobilių paroda, kuri šiais metais vyksta sausio 14 - 28 dienomis. Automobilių gamintojai iš viso pasaulio suskubo Amerikoje vykstančioje parodoje pristatyti savo pačius naujausius automobilių modelius. Prasidėjus naujiems metams mes tradiciškai laisvalaikio rubrikoje supažindiname jus su Detroito automobilių parodos pagrindinėmis naujienomis.

2019 Ford Mustang Bullitt

Gimtojoje Detroito automobilių parodoje Ford pristatė savo naująjį Mustang Bullitt modelį. Jis yra skirtas paminėti žymaus Steve'o McQueeno "Bullitt" filmo penkiasdešimtmetį. Tai simbolinio modelio atgaivinimas. Bus siūlomos tik dvi automobilio spalvos, šešėlinė juoda ir tamsiai žalias, pastarasis yra tas pats atspalvis, kuriuo buvo padengtas filmo automobilis.

Šiame modelyje įmontuotas penkių litrų V8 variklis, kurio pajėgumas 475 arklio galios. Maksimalus 2019 Ford Mustang Bullitt automobilio greitis siekia 262 kilometrus per valandą, arba beveik tryliką kilometrų per valandą greičiau nei standartinio Mustang GT modelio maksimalus greitis. Vienintelis transmisijos pasirinkimas - tai šešių greičių mechaninė pavarų dėžė.

2019 Ford Mustang Bullitt automobilis prekyboje pasirodys dar šiais metais ir nors pradinė jo kaina nėra skelbiama, tačiau ji turėtų siekti tarp 35 - 57 tūkstančių dolerių.

2019 Mercedes-Benz G-Class

Vokietijos automobilių gamintojas Mercedes-Benz pirmojoje šių metų tarptautinėje automobilių parodoje pristatė savo naująjį G-Class modelį, kuris yra lengvesnis, kiek platesnis bei ilgesnis ir atnaujinto dizaino.

Šiame naujame 2019 Mercedes-Benz G-Class modelyje įmontuotas kaip ir dabartiniame tas pats keturių litrų dvigubas turbo V8 variklis, kurio pajėgumas 416 arklio galių. Be to, įdiegta nauja devynių pavarų automatinė greičių dėžė, kuri turėtų žymiai pagerinti našumą ir degalų naudojimo efektyvumą. Visi keturi ratai yra varomi.

Šis Mercedes visureigis prekyboje pasirodys šiais metais. Kol kas nėra paskelbta pradinė jo kaina, tačiau ji neturėtų būti mažesnė už dabartinį modelį, kuri siekia 125 tūkstančius dolerius.

2019 Acura RDX

Trečios kartos Acura RDX debiutavo šių metų Detroito automobilių parodoje. Šis prabangus krosoveris, palyginus su ankstesniu modeliu, buvo iš esmės pertvarkytas. Jis sukonstruotas ant visiškai naujos Acura išskirtinės architektūros, tai platforma, kuri yra žymiai stipresnė ir dar lengvesnė.

„Naujasis RDX pateikia galingą teiginį apie tai, kas mes esame ir kur mes judame su prekės ženklu. Mūsų klientams naujoji RDX yra kvazinis žingsnis į priekį, atsižvelgiant į dizainą, stilių ir našumą, su prabangos funkcijomis ir technologijomis, kurios pagerins jų nuosavybės pojūčius“ - sakė Acura generalinis direktorius Jon Ikeda.

Šiame modelyje įmontuotas naujas dviejų litrų turbo keturių cilindrų variklis, kurio pajėgumas siekia 252 arklio galias. Dešimties greičių automatinė transmisija bus standartinė kiekviename RDX modelyje.

Šis naujasis 2019 Acura RDX modelis prekyboje turėtų pasirodyti maždaug šių metų viduryje. Kol kas nėra žinoma jo pradinė kaina.

2019 Chevrolet Silverado

Gimtojoje Amerikoje vykstančioje parodoje Chevrolet pristatė savo atnaujintą Silverado modelį, kuris yra didesnis, lengvesnis bei tuo pačiu pasiūlytas papildomas kaip pasirinkimas dyzelinis variklis. Automobilio svorį pavyko sumažinti panaudojus aliuminį stoge, duryse ir galiniame keltuve.

2019 Chevrolet Silverado modelyje siūlomi du standartiniai atnaujinti 5.3 ir 6.2 litrų V8 varikliai, bei naujas trijų litrų Duramax dyzelinis variklis. Benzininis 6.2 litrų ir trijų litrų dyzelinis varikliai siūlomi su nauja GM Hydramatic dešimties greičių automatine pavarų dėže, na o 5.3 litrų atveju bus siūloma aštuonių greičių automatinė pavarų dėžė.

Kaip skelbiama, šis naujasis 2019 Chevrolet Silverado prekyboje turėtų pasirodyti dar šiais metais maždaug rudenį, tuo tarpu pradinė šio modelio kaina kol kas nėra žinoma ir skelbiama, tačiau turėtų būti panaši į dabartinio modelio, t.y. sudaryti apie 29,595 tūkstančius dolerių.

2019 Volkswagen Jetta

Pirmojoje šių metų tarptautinėje automobilių parodoje debiutavo naujasis 2019 Volkswagen Jetta modelis. Populiarus kompaktiškas sedanas pasižymi modernizuota išvaizda ir keletą funkcijų, kurios yra naujos Jetta modeliui.

Šiame modelyje įmontuotas 1.4 litrų turbo keturių cilindrų variklis, kurio pajėgumas 147 arklio galios. Šešių greičių mechaninė pavarų dėžė yra standartinė baziniame S modelyje, o naujasis aštuonių greičių automatinis variantas yra bazėje S ir standartinis visose kitose versijose, t.y. SE, SEL ir SEL Premium, be to, bus pasiūlyta ir R-Line versija.

Šis 2019 Volkswagen Jetta modelis prekyboje turėtų pasirodyti jau per antrą šių metų ketvirtį, na o gamintojas šiam automobiliui suteiks net šešių metų arba beveik 116 tūkstančių kilometrų nuvažiavimo garantiją. Garantija gali būti perkelta vėlesniems savininkams likusiai jos trukmės daliai. Pradinė bazinio S modelio kaina sudarys 18,545 tūkstančius dolerių, kas nepaisant papildomo standartinio įrangos sąrašo, yra pigiau nei dabartinis modelis.

2019 Hyundai Veloster

Pietų Korėjos gamintoja Hyundai Detroito parodoje pristatė savo Veloster modelį. Pasak gamintojo, naujasis dizainas - tai bendrų pastangų tarp Hyundai dizainerių iš Seulo ir Amerikos dizaino centro, esančio Irvine, Kalifornijoje, rezultatas. Visapusiškai atnaujinta ne tik automobilio išorė, bet ir vidus bei atlikti kiti patobulinimai.

Standariniame 2019 Hyundai Veloster modelyje įmontuotas dviejų litrų keturių cilindrų variklis, kurio pajėgumas 147 arklio galios. Jis gali būti suporuotas su šešių greičių mechanine arba šešių greičių elektroniniu būdu valdoma automatine pavarų dėže. Veloster Turbo variante išlaikytas 1.6 litrų keturių cilindrų variklis, kurio pajėgumas 201 arklio galia. Šiuo atveju taip pat siūloma šešių greičių mechanine pavarų dėžė, be to, pirkėjai taip pat gali pasirinkti septynių greičių dvitakčią transmisiją.

„Mūsų naujas 2019 Veloster yra dar labiau įtikinantis pasiūlymas jauniems ir jauniems širdyje automobilių entuziastams, su labiau išraiškingu dizainu, įskaitant dinamiką ir pažangiausias pramogų funkcijas. Kartu su Hyundai išskirtiniu vertingumu ir našumu naujasis Veloster tikrai pritrauks progresyvią, naują entuziastingų pirkėjų grupę.“ - sakė Hyundai Motor America produkcijos, verslo ir skaitmeninio planavimo viceprezidentas Mike O’Brien.

2019 Hyundai Veloster prekyboje turėtų pasirodyti jau per antrą šių metų ketvirtį, tiesa, pradinė jo kaina kol kas nėra žinoma.

2019 BMW i8 Coupe

Pirmojoje šių metų tarptautinėje automobilių parodoje debiutavo Vokietijos automobilių gamintojos 2019 BMW i8 Coupe modelis. Naujasis rafinuotas ir elegantiškas modelis siūlo daugiau patobulinimų ir turi daugiau galios bei asortimento negu dabartinės kartos hibridinis sportinis automobilis.

2019 BMW i8 Coupe modelyje įmontuotas standartinis 1.5 litrų trijų cilindrų benzininis variklis, kuris varo galinius ratus ir susietas su šešių greičių automatine pavarų dėže bei naujas modernesnis ir efektyvesnis elektrinis variklis, kuris varo priekinius ratus ir yra susietas su dviejų greičių automatine transmisija. Bendras kombinuotas elektrinio ir benzininio variklio pajėgumas siekia 369 arklio galias, arba dvylika arklio galių daugiau nei ankstesniame modelyje. Nuo nulio iki šimto kilometrų per valandą greitis yra pasiekiamas per 4,2 sekundes. Kontroliuojamas didžiausias greitis siekia 250 kilometrų per valandą.

Šis 2019 BMW i8 Coupe modelis pasirodys jau visai netrukus, t.y. pavasarį. Kol kas jo pradinė kaina nebuvo paskelbta, o 2017 metų šio modelio pradinė kaina sudarė maždaug 145 tūkstančius dolerių.

2019 Toyota Avalon

Japonijos automobilių gamintoja Toyota pristatė savo naująjį Avalon modelį. Tarp jos gaminių jis labiausiai panašus į Lexus tipą. Šis didelis pavyzdinis sedanas dabar yra penktos kartos bei ir toliau gaminamas Amerikoje, be to, jis yra ilgesnis, žemesnis bei platesnis.

2019 Toyota Avalon modelio atveju bus pasiūlyti du variklių variantai, t.y. standartinis 3.5 litrų V6, kuris kiek galingesnis nei dabartinis bei efektyviau naudoja degalus. Jis suporuotas su aštuonių greičių automatine pavarų dėže, kai esamo modelio pavarų dėžė yra šešių greičių. Antruoju atveju yra hibridinė sistema t.y. 2.5 litrų keturių cilindrų standartinis variklis bei 460 voltų elektrinis variklis.

Skelbiama, kad šį Toyota naująjį modelį pirkėjai galės įsigyti jau šį pavasarį. Pradinė jo kaina turėtų siekti trisdešimt penkis tūkstančius dolerių.

Infiniti Q Inspiration Concept

Infiniti Q Inspiration Concept koncepcija buvo vienas iš stilingiausių automobilių, kurie pasirodė šių metų Detroito automobilių parodoje. Automobilių pramonė persikelia į dizaino erą, užpildytą garsiomis temomis ir priklausomybe nuo prašmatnaus dizaino.

„Q Inspiration orientuojasi į dabartinę Infiniti bendrą dizaino kalbą, kuri išreiškia emocijas ir paprastumą, ir išplečia abu aspektus, kad sukurtų dizainą, kuriame atsiranda naujų neišaiškintų abiejų šių aspektų individualių pusių“ - sakė Infiniti vykdomasis dizaineris Karim Habib.

Dar per anksti pasakyti, kada ir ar Q Inspiration bus paversta į naują Infiniti transporto priemonę, tačiau dabar tai yra įdomi koncepcija, galinti būti mažesnio prabangos sedano, tokio kaip dabartinis Q70, perėmėja.

Lexus LF-1 Limitless Concept

2018 metų Detroito tarptautinėje automobilių parodoje buvo pristatytas Lexus LF-1 Limitless Concept koncepcinis modelis, kuris demonstruoja kaip ateityje atrodys prabangus krosoveris, t.y. tai, ką geriausio gali pasiūlyti Lexus.

Kol kas nėra pateikiama koks konkrečiai variklis būtų naudojamas šiame automobilyje, tačiau Lexus teigia, kad tai gali būti tiek benzininis, tiek hibridinis ir netgi tik elektrinis variklių variantai.

„Neabejotina, kad prabangūs krosoveriai yra vis populiaresnis prabangos ieškančių klientų pasirinkimas. Ši LF-1 Limitless concept koncepcija iliustruoja kas galėtų atsitikti jei Lexus įtrauktų pavyzdinį krosoverį į mūsų liniją. Tai puikus įgyvendinimas ir mes norime pamatyti mūsų klientų ir prekiautojų atsakymą“ - sakė Lexus generalinis direktorius Jeff Bracken.

Nissan Xmotion Concept

Japonijos automobilių gamintoja Nissan pristatė savo kompaktiško visureigio Xmotion Concept koncepcinį modelį, kuris kaip gamybinė versija gali pasirodyti artimiausioje ateityje.

Nissan teigė, kad ši koncepcija sujungia Japonijos kultūrą ir tradicinį meistriškumą su amerikietiško stiliaus naudingumu ir naujos kartos Nissan Intelligent Mobility technologija.

„Xmotion koncepcijoje mes ištyrėme patvaresnę ir galingesnę Nissan Intelligent Mobility pusę. Švelnios ir galingos formos bei proporcijos yra glaudesnės revizijos kontrastuojančios su tradicinio japonų meistriškumo aspektais išreiškimas šiuolaikiniu būdu. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad Xmotion turi minimalią dizaino kalbą, tačiau atidžiau įsižiūrėjus, išryškėja detalių sluoksniai, dėl kurių ši koncepcija yra išskirtinė.“ - teigė Nissan vyresnysis dizaineris Alfonso Albaisa.

Parengta remiantis užsienio internetiniais tinklapiais
 
Dar nėra komentarų