Nauja žvaigždė virtualių valiutų rinkoje

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2018-01-03 17:34 Komentarai: (11)
Ripple, kuri šiuo metu jau yra antra pagal vertę kriptovaliuta pasaulyje, šiandien pabrango iki rekordinio lygio. Vos per savaitę šios virtualios valiutos vertė pašoko daugiau nei dvigubai.

Artėjant vakarui už vieną ripple jau buvo mokama po 2,9 dolerius, arba beveik penktadaliu daugiau nei vakar, kai dar prieš savaitę už vieną minimą kriptovaliutą mokėta tik po 1,33 dolerius.

Prieš tai rekordinė kaina už vieną ripple buvo pasiekta gruodžio trisdešimtą dieną, t.y. kai už vieną ripple mokėta po 2,8 dolerius. Vos per vienerius metus šios virtualios valiutos vertė pašoko net daugiau nei 460 kartų.

Skirtingai nuo bitcoin, Ripple yra kompanija, kuri sukūrė monetą, vadinamą XRP, ir kuri skirta įmonėms. Ripple save pristato kaip tarpvalstybinį mokėjimų sprendimą didelėms finansų įstaigoms, kuris pagrįstas blockchain technologijomis.

Šiuo metu tarptautinis mokėjimas gali užtrukti kelias dienas, be to, jis yra brangus. Bankų galvos skausmas yra didelės apimties, tačiau mažos vertės sandoriai, pavyzdžiui, pinigai, kuriuos Facebook gali sumokėti programų kūrėjams. Tai dažnai gali būti brangu ir nepelninga bankams, nes reikia daug pastangų norint perkelti pinigus, na o procentas bus mažesnis nei didesnio sandorio atveju.

Ripple bando išspręsti šią problemą savo technologijomis. XRP virtualią valiutą gali naudoti įmonės, kurios nori akimirksniu gauti likvidumo reikalingo didelės vertės sandoriui, tuo pačiu nemokant mokesčių.

Sandorio metu XRP veikia kaip tiltas tarp fiat valiutų. Ripple teigia, kad sandoriai gali būti apmokami per keturias sekundes, t.y. greičiau nei bet kuria kita pagrindine kriptovaliuta. Ripple atliko tyrimus su daugybe finansinių institucijų, įskaitant American Express ir Santander.
 
1.   Parašė AlgirdasFX   2018-01-03 22:15  

kazkas sake kad reikia nepirkti sitos valiutos nes ji priklauso bankmas , bet kaip matome kazkodel ji kyla i kosmosa

 
2.   Parašė bileka   2018-01-03 22:32  

Kelia shitcoinus kad nukreipt demesi nuo tikrosios decentralizuotos kripto valiutos. Idomi taktika, bet brangi. Reiskias bitcoin didele gresme centriniams bankams.

 
3.   Parašė artas   2018-01-03 22:48  

Dabar supratau, kad paleido spinerius į apyvartą )

 
4.   Parašė loog77   2018-01-03 23:19  

Kaip tik per mining bumą prasidėjo spinerių prekybą. Gal viskas sugalvota iš anksto, veikia pasąmoniškai...

 
5.   Parašė C#   2018-01-04 00:15  

Man tai atrodo kad visi shitcoinai ant bumo o jus jau samokslus apie bankus kuriat BTC nekyla nes jau biski perpirko ji gal, tai gal ir nekyla ? Ne per brangu 20k uz viena moket ?

Kas neperpirkta tas ir kyla dar toliau. Pinigai toliau iesko lengvesnio kelio, shitcoinu jau tukstantis ar daugiau, pasirinkimo yra.

O kitas dalykas zmones tai rasho kad bircoinas sunkokai savo 'tiesiogine' fukncija atlieka t.y. atsiskaitymai. Reiskia bus nukonkuruotas. Ir liks tik virtualaus aukso funkcija.

Panashu kad tas ripple bent jau kol kas orientuojas i atsiskaitymus o ne i lochatrona.

 
6.   Parašė loog77   2018-01-04 00:33  

Su tokiu market cap visų monetų net 20K yra nedaug. Pažiūrim į viską paprasčiau. Shitcoinai maitina BTC nes:

1) nori investuot į shitcoiną- perki BTC(taip daro absoliuti dauguma)
2) nori išsigrynint į cash- parduodi BTC kai kažkas jį perka.
3) dar yra investuojančių į BTC. Perkant ar šortinant vistiek perkamas BTC.
4) kad ir kokia BTC kaina, vistiek reikia pirkt norin pažaist su cryptom.

Taigi peršasi išvada kad kolkas BTC vis dar karalius, nesvarbu kad dominance stipriai sumažėjo.

 
7.   Parašė C#   2018-01-04 00:47  

Viskas priklauso nuo rinkos strukturos, ar tas 20k daug ar mazai. Jeigu ten dominuoja paprasti retail spekuliantai tai 20k yra per daug, pas zmones nera tiek pinigu kad moketu taip brangiai. Susiformuoja naturalus capas kainai. Instituciniu dar nera tiek daug, jie nekvaili kad kistu nagus i decentralizuota marketa per keityklas, kurios gali dar ir nufraudint, prisiminkim istorija su MtGox'u..

Jeigu prasides bumas per birzinius instrumentus, tai prades plaukt ir flow is instituciniu. Tada bircoinas ir gali pasiekt 20k+ uz vieneta. Bet kaip suprantu yra problemos pririsant BTC fjucerius prie cash asseto. Reikia rinktis keitykla, buvo kazkokiu ziniu kad jie nenori to daryt ir tai yra pagrista.

 
8.   Parašė Klaustukas   2018-01-04 07:05  

to C

Minimali alga Liuxemburge virš 2K eur., t.y. paprastas padavėjas negali gauti mažiau, o sakai, - žmonės neturi pinigų...

 
9.   Parašė saulius-fx   2018-01-04 08:14  

Minimali alga ir yra minimali alga. Minimalke gaunant ne btc galvoje. Nustokit svaigti.

 
10.   Parašė maxa   2018-01-04 08:34  

Indijoj ir Lotynų Amerikoj žmonės jau pradeda pardavinėt mašinas ir imti kreditus iš bankų, siekiant greitai pasipelnyt iš altcoinų. Uchh... gerai čia būtų uždumpint tokioj situacijoj

 
11.   Parašė loog77   2018-01-04 09:26  

C#, 1 BTC tai daug, bet galima pirkt 0.01, už kurį išeina labai daug altcoinų kai kurių, kurie gali iššaut aukštai.