Moody's patvirtino Vokietijos reitingą

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2013-04-18 12:27 Komentarai: (1)
Pasaulinė reitingų agentūrą Moody's patvirtino šiuo metu Vokietijos turimą aukščiausią įmanomą Aaa lygio skolinimosi reitingą, tiesa jo perspektyva yra neigiama. Tuo tarpu vakar finansų rinkose pasklido gandas, jog šios šalies skolinimosi reitingas gali būti sumažintas.

Minimos reitingų agentūros atstovai pranešė, jog jie iš naujo įvertinę Vokietijos padėtį ir perspektyvas, nusprendė nekeisti šios šalies skolinimosi reitingo. Jie tikina, jog Vokietijos ekonomikos padėtis šiuo metu yra gera, bei pabrėžė, jog ši šalis padarė didžiulę pažangą konsoliduodamą savo biudžetą, kuris praėjusiais metais, pirmą kart nuo pat 2007 metų, buvo perteklinis.

„Be to, Moody's tikisi, kad Vokietijos biudžetas ir toliau bus subalansuotas, ir jis lyginant su kitų šalių, kurios turi Aaa ir Aa reitingus, pastebimai palankiai skirsis“ - teigiama minimos reitingų agentūros pranešime.

Moody's analitikai prognozuoja, kad šiais metais, daugiausiai dėl sumažėjusio eksporto ir padidėjusio importo bei tik nuosaikaus investicijų atsigavimo, Vokietijos ekonomikos augimas sulėtės iki 0,4 procentais. Tačiau jau kitais metais šios šalies ekonomikos augimas turėtų paspartėti iki 1,5 procentų.

Minimos reitingų agentūros atstovai teigia, jog neigiamą Vokietijos skolinimosi reitingo perspektyvą visų pirma lemia tai, jog egzistuoja nežinomybė arba netikrumas dėl euro zonos skolų krizės poveikio, įskaitant ir tai, kad kuri nors šios zonos šalis gali iš jos pasitraukti.

Panašūs straipsniai:

(Europa,ekonomika,finansai)

2025-08-07 » Prekyba su Kinija gali kelti grėsmę šimtams tūkstančių darbo vietų Europoje
2025-08-07 » Anglijos bankas sumažino palūkanas, bet tik vieno balso persvara
2025-08-06 » Trumpas iki 50 procentų padidino muitus Indijai dėl rusiškos naftos pirkimo
2025-08-06 » Lietuvoje beveik keturis kartus spartesnis mažmeninės prekybos augimas
2025-08-05 » D.Trumpas: jei energijos kainos kris, Putinas nustos žudyti žmones Ukrainoje
2025-08-05 » ES - Didžioji Britanija neturi geresnių tarifų
2025-08-05 » JAV bendrovių finansiniai rezultatai pranoko lūkesčius, bet auga tik milžinai
2025-08-04 » Elektros kaina daugiau nei perpus mažesnė nei prieš metus
2025-08-04 » D.Trumpas atleido Darbo statistikos biuro vadovę ir apkaltino duomenų manipuliavimu
2025-08-02 » Sėkmė prekyboje yra kelionė, o ne tikslas

 
1.   Parašė Darij   2013-04-18 13:11  

Tokiu atveju, atsiživelgiant į šios agentūros atstovų nuomonę, Aaa reitingo neturi turėti anei viena Žemės planetos valstybė.
Mat egzistuoja tiek netikrumas dėl Euro zonos, tiek ir dėl netikėtos meteoritų atakos...