C.Lagarde - susitarimas su Graikija turi turėti realų pagrindą

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2012-11-19 00:36 Komentarai: (1)
Susitarimas tarp Graikijos ir jos kreditorių apie tai, kaip sumažinti didžiulę šios šalies skolą, anot Tarptautinio Valiutos Fondo vadovės Christine Lagarde, turi turėti realų pagrindą bei turi būti pagrįstas realybe, o nebūti tik pageidavimų rinkiniu.

Tarptautinio Valiutos Fondo vadovė, kad galėtų antradienį atvykti į Briuselį, kur bus surengtas euro grupės atstovų, t.y. euro zonos šalių finansų ministrų susitikimas, kuriame bus sprendžiamas Graikijos klausimas, bei tai, ar šiai šaliai suteikti dar vieną finansinės paskolos dalį, atšaukė savo vizito Azijoje paskutinį etapą, kurio metu ji turėjo dalyvauti Pietryčių Azijos atstovų aukščiausio lygio susitikime Kambodžoje.

„Aš visuomet stengiuosi būti konstruktyvi, bet aš esu priversta bandyti pasiekti du tikslus“ - teigė Christine Lagarde.

„Pirmasis tikslas - tai programos skirtos Graikijai, kuri bus solidi ir patikima bei šiandien ir rytoj įvykdoma, sukūrimas bei patvirtinimas. Ši programa turės realų pagrindą. Ji negali būti grindžiama pageidaujamais norais“ - paaiškino Tarptautinio Valiutos Fondo vadovė Christine Lagarde.

Savo ruožtu, antrasis jos tikslas yra vientisumo išlaikymas, patikimumas bei aukštos kokybės patarimai, kuriuos teikia Tarptautinis Valiutos Fondas.

Panašūs straipsniai:

(Europa,ekonomika,finansai)

2025-08-05 » D.Trumpas: jei energijos kainos kris, Putinas nustos žudyti žmones Ukrainoje
2025-08-05 » ES - Didžioji Britanija neturi geresnių tarifų
2025-08-05 » JAV bendrovių finansiniai rezultatai pranoko lūkesčius, bet auga tik milžinai
2025-08-04 » Elektros kaina daugiau nei perpus mažesnė nei prieš metus
2025-08-04 » D.Trumpas atleido Darbo statistikos biuro vadovę ir apkaltino duomenų manipuliavimu
2025-08-02 » Sėkmė prekyboje yra kelionė, o ne tikslas
2025-08-01 » STAIGMENA, JAV naujų darbo vietų kuriama gerokai mažiau nei prieš tai skelbta
2025-08-01 » Lietuvoje antrą mėnesį iš eilės augo metinė infliacija
2025-07-31 » Didžiulis Šveicarijos Centrinio banko nuostolis
2025-07-31 » Europoje bedarbystė nepakito, o Lietuvoje sumažėjo

 
1.   Parašė Parshiukas   2012-11-19 00:41  

Jau koks 32 antras susitikimas per 2 metus. Naudos nėra ir nebus, bet kodėl nepasilinksminus už mokesčių mokėtojų pinigus?