
Be to, paaiškėjo, kad rugsėjį Amerikoje buvo sukurta daugiau naujų darbo vietų nei anksčiau skelbta, t.y. ne 114 tūkstančių, o net 148 tūkstančiai. Anksčiau skelbti rugpjūčio mėnesio duomenys tai pat buvo pakoreguoti. Paaiškėjo, jog rugpjūtį buvo sukurta net 192 tūkstančiai naujų darbo vietų, o ne 142 tūkstančiai kaip skelbta anksčiau.
Spalio mėnesį bendras bedarbystės rodiklis Amerikoje padidėjo todėl, nes padidėjo darbo jėgos kiekis.
Amerikos privačiame sektoriuje per praėjusį mėnesį buvo sukurta net 184 tūkstančiai naujų darbo vietų, t.y. daugiausiai nuo pat vasario mėnesio, kai analitikai prognozavo, jog jų bus sukurta tik 123 tūkstančiai. Viešajame sektoriuje per spalį darbo vietų skaičius sumažėjo 13 tūkstančių.
Vadinamoji nedarbo norma, į kurią yra įskaičiuojami ir tie darbuotojai, kurie dirba ne pilną darbo dieną, tačiau norėtų dirbti pilną darbo dieną, bei tie bedarbiai, kurie norėtų dirbti, tačiau prarado viltį susirasti darbą ir jo aktyviai neieško, Amerikoje spalio mėnesį, palyginus su ankstesniu mėnesiu, sumažėjo nuo 14.7 iki 14.6 procentų.
Spalį Amerikos fabrikose buvo sukurta 13 tūkstančių naujų darbo vietų, kai mėnesį prieš tai, jų skaičius sumažėjo 14 tūkstančių. Paslaugų sektoriuje per minimą laikotarpį buvo sukurta 163 tūkstančiai naujų darbo vietų.
Statybų sektoriuje per spalį buvo sukurta 17 tūkstančių naujų darbo vietų, arba daugiausiai nuo pat sausio mėnesio, mažmeninės prekybos sektoriuje - 36,4 tūkstančiai naujų darbo vietų, arba daugiausiai nuo pat 2011 metų balandžio mėnesio. Amerikos sveikatos priežiūros sektoriuje per praėjusį mėnesį buvo sukurta 31 tūkstantis naujų darbo vietų, kasybos sektoriuje darbo vietų skaičius per minimą laikotarpį sumažėjo 9 tūkstančiais.
Šiais metais kas mėnesį Amerikoje yra sukuriama vidutiniškai po 157 tūkstančius naujų darbo vietų, arba kiek daugiau nei praėjusiais metais buvęs šio rodiklio vidurkis.