Italija pasiskolino dar pigiau

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2012-03-13 16:21 Komentarai: (1)
Italija šiandien sėkmingai išplatino savo skolos vertybinius popierius ir pasiskolino dar pigiau nei ankstesnių platinimų metu. Europos Centrinio banko sprendimas padidinti likvidumą bankinėje sistemoje ir toliau puikiai pasiteisina.

Iš viso šiandien Italija savo skolos vertybinių popierių išplatino už bendrą dvylikos milijardų eurų sumą. Šios šalies metų trukmės skolos vertybiniai popieriai buvo parduoti už 8.5 mlrd. eurų sumą, na o paklausa pasiūlą viršijo net 1.4 kartus, kai vasario viduryje platinant to pačio laikotarpio šios šalies skolos vertybinius popierius, paklausa pasiūlą viršijo 1.1 kartą.

Šįkart už šio laikotarpio Italijos skolos vertybinius popierius buvo mokėtos 1.405 procentų vertės vidutinės palūkanos, t.y. mažiausios nuo pat 2010 metų rugpjūčio mėnesio, kai ankstesnio platinimo metu jos sudarė 2.23 procentus.

Italija šiandien taip pat už 3.5 mlrd. eurų sumą išplatino ir savo trijų mėnesių trukmės skolos vertybinius popierius, už kuriuos mokėtos vidutinės palūkanos sudarė 0.492 procentus ir buvo mažiausios nuo pat 2010 metų gegužės. Paklausa pasiūlą viršijo 2.2 kartus. Paskutinį kart šio laikotarpio Italijos skolos vertybiniai popieriai buvo platinami praėjusių metų rugsėjo mėnesį, kuomet už juos mokėtos vidutinės palūkanos sudarė 1.9 procentus.

Panašūs straipsniai:

(Europa,ekonomika,finansai)

2025-08-06 » Trumpas iki 50 procentų padidino muitus Indijai dėl rusiškos naftos pirkimo
2025-08-06 » Lietuvoje beveik keturis kartus spartesnis mažmeninės prekybos augimas
2025-08-05 » D.Trumpas: jei energijos kainos kris, Putinas nustos žudyti žmones Ukrainoje
2025-08-05 » ES - Didžioji Britanija neturi geresnių tarifų
2025-08-05 » JAV bendrovių finansiniai rezultatai pranoko lūkesčius, bet auga tik milžinai
2025-08-04 » Elektros kaina daugiau nei perpus mažesnė nei prieš metus
2025-08-04 » D.Trumpas atleido Darbo statistikos biuro vadovę ir apkaltino duomenų manipuliavimu
2025-08-02 » Sėkmė prekyboje yra kelionė, o ne tikslas
2025-08-01 » STAIGMENA, JAV naujų darbo vietų kuriama gerokai mažiau nei prieš tai skelbta
2025-08-01 » Lietuvoje antrą mėnesį iš eilės augo metinė infliacija

 
1.   Parašė Kasinskij   2012-03-13 19:16  

pasiteisina, pasiteisina LTRO, bet neramina tas, kad vis vien prisisiurbė prie trumpalaikių vekselių. Kas bus kai susirinks kritinė išpirkimo obligacijų masė?