„Visi doleriai, nesvarbu kur jie saugomi, ar tai būtų Kazachstanas, Japonija ar Meksika, yra iš Amerikos banko. Tai reiškia, kad kiekvieną kartą, kai užsienio Centrinis bankas atliks apsikeitimo sandorį su Amerikos Federaliniu Rezervų banku, šis atspausdins naujų dolerių, kad galėtų atlikti tokį sandorį. Todėl galima daryti išvadą, kad apsikeitimo sandoriai - tai tik būdas įgyvendinti didesnę ir platesnę kiekybinę pinigų švelninimo politiką“ - teigė jis.
Investicinės kompanijos PIMCO viceprezidentas mano, kad šiuo metu Europa gali džiaugtis dėl padidinto likvidumo, tačiau šio žemyno lyderiai turi priimti sudėtingus politinius sprendimus, kurie paskatintų aktyviai taupyti ir kaimynines šalis.
„Papildomas likvidumas nėra substitutas kitiems veiksmams, kuriuos Europa turi atlikti, kad išspręstų savo dabartines problemas. Pasaulis vis dar laukia Europos veiksmų susijusių su finansine disciplina ir jos taikymu, bei su balanso išnaudojimu“ - reziumavo PIMCO kompanijos, kuri valdo didžiausią obligacijų fondą pasaulyje, viceprezidentas Tony Crescenzi.