„Aš bandžiau labai įtemptai mąstyti kaip tai galėtų baigtis, ir man sunku tai įžvelgti. Šiuo metu viskas atrodo taip, lyg Amerikos ir Vakarų Europos laukia ilgalaikis nuosmukis“ – teigė jis.
Paul Krugman, kuris nuolat rašo straipsnius New York Times, bei yra parašęs knygų apie finansų krizę, teigia, kad krizė kilusi Graikijoje, kuri yra susijusi su skolos vertybiniais popieriais, paskatino aktyvesnes diskusijas apie ekonomikos politikos vykdymą.
„Iš tiesų dabar nedidelė infliacija būtų naudinga“ – pabrėžė jis.
„Finansų rinkos neatrodo, kad bijo būsimo infliacijos spaudimo, na o Amerikos ekonomika neturėtų pasinerti į dar vieną recesiją“ – teigė Nobelio premijos laureatas bei gerai žinomas ekonomistas Paul Krugman.
Jis atkreipė dėmesį, jog Amerika būtų puikioje formoje, jei išlaikyti savo sveikatos priežiūros išlaidas, kurios ėmė didėti. Jo nuomone, integruota sistema ir socialinė medicina, būtų pigiausias būdas tai pasiekti.
„Jei Amerika sugebėtų išlaikyti savo sveikatos priežiūros išlaidas ir neleistų joms didėti, kaip tai sugeba padaryti Kanada, mūsų biudžeto problemos būtų išspręstos per kitus 15 ar 20 metų“ – reziumavo Nobelio premijos laureatas bei gerai žinomas ekonomistas Paul Krugman, kuris tuo pačiu atkreipė dėmesį, kad pagal savo turimus įsipareigojimus Kanados ekonomika yra panaši į Amerikos ekonomiką.