Nebus valiutų karo

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2010-11-12 12:24 Komentarai: (0)
G20 grupės šalių lyderiai penktadienį Seule įvykusio susitikimo metu įsipareigojo susilaikyti nuo konkurencinio savo valiutų devalvavimo, taip teigiama po susitikimo, kuris buvo surengtas aptarti pusiausvyros pasaulio ekonomikoje problemas, išplatintame pranešime.

Taip pat G20 grupės šalių lyderiai paragino savo finansų ministrus, kad jie paruoštų rodiklių rinkinį, kuris padėtų aptikti keliantį grėsmę pasaulio ekonomikos stabilumui didelį einamosios sąskaitos deficito disbalansą.

Minimi rodikliai turėtų padėti aptikti disbalansą, kuriam likviduoti reikėtų imtis tinkamų veiksmų.

G20 grupės šalių lyderiai atkreipė dėmesį ir tuo pačiu įspėjo, kad nesuderinta ekonominė politika gali visiems turėti pražūtingų pasekmių.

Jie taip pat patikino, kad jie pasirengę visiškai įgyvendinti naują banko kapitalo standartų susitarimą, pavadintą Bazelis III, dėl kurio susitarė centrinių bankų vadovai. Šie nauji standartai turėtų padėti užtikrinti, kad bankai bus labiau atsparūs finansinių krizių poveikiui.

Panašūs straipsniai:

(Pasaulis,ekonomika,finansai)

2025-08-08 » Didžiulis lėšų srautas į pinigų rinkos fondus
2025-08-08 » Pasaulinės maisto kainos aukščiausios nuo 2023 metų
2025-08-07 » Lenkai neužleidžia lyderio pozicijų
2025-08-07 » Prekyba su Kinija gali kelti grėsmę šimtams tūkstančių darbo vietų Europoje
2025-08-07 » Anglijos bankas sumažino palūkanas, bet tik vieno balso persvara
2025-08-06 » Trumpas iki 50 procentų padidino muitus Indijai dėl rusiškos naftos pirkimo
2025-08-06 » Lietuvoje beveik keturis kartus spartesnis mažmeninės prekybos augimas
2025-08-05 » D.Trumpas: jei energijos kainos kris, Putinas nustos žudyti žmones Ukrainoje
2025-08-05 » ES - Didžioji Britanija neturi geresnių tarifų
2025-08-05 » JAV bendrovių finansiniai rezultatai pranoko lūkesčius, bet auga tik milžinai

 
Dar nėra komentarų