in vino veritas
2015-09-03 13:45
cia mano kampas , todel rasysiu tai kas man patinka .
taijgi kaip zinote a megstu isgerti , tad nemazai rasliavos skirsiu gerimu degustacijom , gal siek tiek tradingui .
paskutiniu metu smarkeij inikau i vyno gamya . kaip ir viska moku ir viska beveik zinau , bet reiktu sokios tokios pagelbos.
ar dar kas siame forume uzsiima vynu gamyba ???
domintu receptas is geltonu slyvuku - kaukazko
Daugiau..
Visi dienoraščio įrašai:
Antraštė |
Atnaujintas |
Kartai |
Komentarai |
| in vino veritas | 2015-09-03 | 20501 |


