Dienoraščiai »

Apžvalga

Vėliausiai atnaujintų dienoraščių įrašų apžvalga. Viso įrašų: 343. Per paskutinę savaite sukurta arba atnaujinta: 0.
Apžvalga Visi įrašai Asmeninis dienoraštis

Bazė 3

Expanse 2024-02-16 13:44 (0)

Nemenau, kad šį kartą bus stafkė ant tarasikų elito. Rusai jau prisižaidė su "gerais" ir "blogais" ukrainiečiais. Ukrų elito užmėtymo pinigais ir jų lojalumo pirkimo, toks koks buvo pastaruosius 30 metų, jau nebebus. Kai SVO tikslai bus įvykdyti ir viskas aprims, norintys turės galimybę pasitraukti į rytus ir po filtracijos tapti rusais. Tie kurie to nenorės, galės tapti lenkais, vengrais ar rumunais. O tie, kurie nenorės ir to, išsiblaškys po visą plačią Europą, su gimtine visur, o kartu ir niekur. Bus tokie 21 amžiaus klajojantys ir niekam nereikalingi čigonai. Va tokią kainą sumokės tarasikai už pasišokinėjimus maidanę, banderos garbinimus ir genocidą Donbase. Kaina didelė.
Daugiau..


Bazė 2

Expanse 2023-10-14 13:39 (0)

1. Hемає Маріуполя, немає України
2. Hемає Соледарa, немає України
3. Hемає Бахмутa, немає України
4. Hемає Авдіївки, немає України
5. Hемає Харківa, немає України
6. Odesą patys atiduosit.
Daugiau..


Bazė

Expanse 2023-10-12 12:13 (0)

Kai viskas pasibaigs.
Ukropų armijos karininkų likučiai, prisimins tą dieną kai VVP jiems siūlė patiems imti valdžią į savo rankas ir išgelbėti savo šaly ir savo tautą. Prisimins, užsiims už galvos ir iš nevilties pradės daužyti ją į suskilusią geldą. Daužys tol, kol susitaikys su tuo, kad viskas galėjo būti visai kitaip, o dabar liko tik neišsipildžiusios svajonės, neišpildyti pažadai ir ta suskilusi gelda. Maždaug taip viskas bus, kaip mums ir patinka.
Daugiau..


Prapisim ar neprapisim

zemaituks 2023-08-27 21:55 (7)

Nu ką ,bandysim kurti savo dienoraštį . Prieš keletą savaičių ,senas pažystamas paskambinęs pradėjo pasakoti apie vieną uždarą grupę programuotojų , po kiek laiko jie sukūrė intenetinį puslapį . Kurioje už nario mokestį gali rasti informacijos ,joje gali nusipirkti ateities kriptokapeikų ,kurios po pusmečio iš eina į rinką.Šioje grupėje jis jau senokai . Žmogus pasidžiaugė ,kad ši bendruomenė labai jau atvirai dalinasi visa iformacija, naujienomis ir visomis įžvalgomis .
Viskas būna per telegram programėlę, zoomą ir YouTube. Tipo nėra tokios dar bendruomenės kuri tiek dalintųsi .(gal būt)Esmė ko jis paskambino, pasiūlė stoti į šį bendruomenę ,tipo turi išeiti labai geras gaminys automatinės prekybos. Sako grupės nariui šis robotas kainuoja 150 baksu licenziją metams ,startinis balansas 360 baksu ,tai viso gaunasi 500 . Vėliau kad būtų galima su daugiau poru prekiauti reikia 1000bak.
Daugiau..


Prekybos idėja 2023/06/30

^la 2023-06-30 15:45 (0)

Kadangi tikiuosi USD stiprėjimo, pasikeičiau bazinę sąskaitos valiutą į USD ir visus FX rezervus pasikonvertavau į USD.


Daugiau..


Prekybos idėja 2023/06/29

^la 2023-06-29 13:12 (3)

Pashortinau ETH per ateities sandorį.


Daugiau..


Prekybos idėjos 2023/06/29

^la 2023-06-29 11:57 (0)

Šią savaitę išsipardaviau visas turėtas OMXV akcijas: TEL1L, IGN1L, SAB1L. Ignitį pabaigiau tik šiandien pardavinėti, kažkoks visiškas nelikvidas, teko numušinėti kainą.

Pasilikau tik Baltic Horizon Fund (giliam minuse).
Daugiau..


Tonis gyvai!!!

Tonis 2023-05-29 21:19 (0)


Daugiau..


Naciai ir internacionalistai

Tonis 2022-06-01 10:17 (2)

Antipodas naciui yra internacionalistas, mylintis viso pasaulio visų tautų žmones.
Lietuvos nacionalistai kaip ir Ukrainos nacionalistai, kaip ir Vokietijos nacionalistai yra gryniausi naciai, kitaip dar vadinami fašistais. Kas dėl Rusijos ir rusų, tai ten yra ir nacių- nacionalistų - fašistų, ir yra internacionalistų. Rusijoje nacių - fašistų yra, bet procentaliai tokių mažiau, nei nacistinėse - fašistinėse Lietuvoje ir Ukrainoje.

Lietuvoje ir Ukrainoje internacionalistai kurie? Skelbkitės, nebijokite Lietuvos nacių - fašistų, vykdančių antikonstitucinę, antižmogišką, antidievišką nacinę- nacionalinę - fašistinę veiklą.

Aš - Amžinasis, aš - nemirtingasis, aš Viešpaties dešinioji ranka, aš - paties dievo dešinioji ranka, aš - Viešpaties Karališkosios Amžinosios Gvardijos Kardinolas Jakutas. Mylėkite ir gerbkite bent dalelyte tiek, kiek aš jus ir visą žmoniją myliu ir gerbiu.
Daugiau..


Tamagochi dienoraštis 2020

tamagochi 2020-05-18 22:59 (1)

Šių metų pradžioje kilo mintis, kad po ilgos pertraukos reikėtų sugrįžti į aktyvų investavimą. Man tai daugiau hobis, negu pragyvenimo šaltinis, tad aktyvumas svyruoja ir šis dienoraštis kartais gali turėti daug įrašų, o kartais ištisi mėnesiai bus tyla.

Veiklos tikslas yra uždirbtų lėšų ilgalaikis investavimas su maža-vidutine rizika. Žinoma lengviau būtų viską patikėti tuo besiverčiam fondui, tačiau kaip minėjau tai yra hobis. Be to, tai galimybė išmokti daugiau apie finansus ir investavimą. O turėdamas geresnį žinių bagažą reikalui esant galėsiu išsirinkti ir geresnį fondą.

Pirmus tris šių metų mėnesius nelabai turėjau tam laiko, o po to nutiko koronos pandemija Kadangi tai esminis įvykis, pasidarė įdomu kaip tai pakeis pasaulio ekonomiką. Tad pasidariau pradinę analizę čia: http://www.tamagochi.lt/2020/04/korona-2020-finansu-apzvalga/

Iš to paaiškėjo, kad turėsime rimtą recesiją šiais metais ir rinkos neišvengiamai koreguosis.
Daugiau..