Dienoraščiai »

Apžvalga

Vėliausiai atnaujintų dienoraščių įrašų apžvalga. Viso įrašų: 340. Per paskutinę savaite sukurta arba atnaujinta: 0.
Apžvalga Visi įrašai Asmeninis dienoraštis

Prapisim ar neprapisim

zemaituks 2023-08-27 21:55 (1)

Nu ką ,bandysim kurti savo dienoraštį . Prieš keletą savaičių ,senas pažystamas paskambinęs pradėjo pasakoti apie vieną uždarą grupę programuotojų , po kiek laiko jie sukūrė intenetinį puslapį . Kurioje už nario mokestį gali rasti informacijos ,joje gali nusipirkti ateities kriptokapeikų ,kurios po pusmečio iš eina į rinką.Šioje grupėje jis jau senokai . Žmogus pasidžiaugė ,kad ši bendruomenė labai jau atvirai dalinasi visa iformacija, naujienomis ir visomis įžvalgomis .
Viskas būna per telegram programėlę, zoomą ir YouTube. Tipo nėra tokios dar bendruomenės kuri tiek dalintųsi .(gal būt)Esmė ko jis paskambino, pasiūlė stoti į šį bendruomenę ,tipo turi išeiti labai geras gaminys automatinės prekybos. Sako grupės nariui šis robotas kainuoja 150 baksu licenziją metams ,startinis balansas 360 baksu ,tai viso gaunasi 500 . Vėliau kad būtų galima su daugiau poru prekiauti reikia 1000bak.
Daugiau..


Prekybos idėja 2023/06/30

^la 2023-06-30 15:45 (0)

Kadangi tikiuosi USD stiprėjimo, pasikeičiau bazinę sąskaitos valiutą į USD ir visus FX rezervus pasikonvertavau į USD.


Daugiau..


Prekybos idėja 2023/06/29

^la 2023-06-29 13:12 (3)

Pashortinau ETH per ateities sandorį.


Daugiau..


Prekybos idėjos 2023/06/29

^la 2023-06-29 11:57 (0)

Šią savaitę išsipardaviau visas turėtas OMXV akcijas: TEL1L, IGN1L, SAB1L. Ignitį pabaigiau tik šiandien pardavinėti, kažkoks visiškas nelikvidas, teko numušinėti kainą.

Pasilikau tik Baltic Horizon Fund (giliam minuse).
Daugiau..


Tonis gyvai!!!

Tonis 2023-05-29 21:19 (0)


Daugiau..


Naciai ir internacionalistai

Tonis 2022-06-01 10:17 (2)

Antipodas naciui yra internacionalistas, mylintis viso pasaulio visų tautų žmones.
Lietuvos nacionalistai kaip ir Ukrainos nacionalistai, kaip ir Vokietijos nacionalistai yra gryniausi naciai, kitaip dar vadinami fašistais. Kas dėl Rusijos ir rusų, tai ten yra ir nacių- nacionalistų - fašistų, ir yra internacionalistų. Rusijoje nacių - fašistų yra, bet procentaliai tokių mažiau, nei nacistinėse - fašistinėse Lietuvoje ir Ukrainoje.

Lietuvoje ir Ukrainoje internacionalistai kurie? Skelbkitės, nebijokite Lietuvos nacių - fašistų, vykdančių antikonstitucinę, antižmogišką, antidievišką nacinę- nacionalinę - fašistinę veiklą.

Aš - Amžinasis, aš - nemirtingasis, aš Viešpaties dešinioji ranka, aš - paties dievo dešinioji ranka, aš - Viešpaties Karališkosios Amžinosios Gvardijos Kardinolas Jakutas. Mylėkite ir gerbkite bent dalelyte tiek, kiek aš jus ir visą žmoniją myliu ir gerbiu.
Daugiau..


Tamagochi dienoraštis 2020

tamagochi 2020-05-18 22:59 (1)

Šių metų pradžioje kilo mintis, kad po ilgos pertraukos reikėtų sugrįžti į aktyvų investavimą. Man tai daugiau hobis, negu pragyvenimo šaltinis, tad aktyvumas svyruoja ir šis dienoraštis kartais gali turėti daug įrašų, o kartais ištisi mėnesiai bus tyla.

Veiklos tikslas yra uždirbtų lėšų ilgalaikis investavimas su maža-vidutine rizika. Žinoma lengviau būtų viską patikėti tuo besiverčiam fondui, tačiau kaip minėjau tai yra hobis. Be to, tai galimybė išmokti daugiau apie finansus ir investavimą. O turėdamas geresnį žinių bagažą reikalui esant galėsiu išsirinkti ir geresnį fondą.

Pirmus tris šių metų mėnesius nelabai turėjau tam laiko, o po to nutiko koronos pandemija Kadangi tai esminis įvykis, pasidarė įdomu kaip tai pakeis pasaulio ekonomiką. Tad pasidariau pradinę analizę čia: http://www.tamagochi.lt/2020/04/korona-2020-finansu-apzvalga/

Iš to paaiškėjo, kad turėsime rimtą recesiją šiais metais ir rinkos neišvengiamai koreguosis.
Daugiau..


https://en.wikipedia.org/wiki/Anonymous_(group)

lorpak 2019-01-21 21:17 (2)

bugaga [2019-01-21 12:40]:
Tonis [2019-01-21 10:17]:
......

Vėl parašysiu Jėzaus Kristaus išmintį - kas tu toks kas teistum kitą ? Kas mes tokie - lietuviai, kad teistume Rusiją, Rusijos valdžią ar Rusijos žmones ?

....


paaiškinsiu griežtai pagal bibliją. yra žodžiai ir darbai. atsuk kairį skruostą , jei tau trenkė į dešinį - tai tariama pamoksle ir tai žodžiai. šešios kartos kaltos, buvo nubausti visi iki šeštos kartos ir t.t. tai mes skaitom biblijoj visur, kur aprašomas atskirų asmenų gyvenimas ir kur kažką kažkas prasikalto- tai darbai.

itogo: po 1991m dar šešios kartos turi ne tik kad smerkti , teisti , bet sutinkamai su biblija, ir naikinti visomis jėgomis rusiją ir rusijos žmonės. nes kalti visi iki šeštos kartos.

va taip moko mus tikėjimas, pavadinimu kriščionybė. o tikėjimas pavadinimu komunizmas mus moko sunaikinti visus kitaip mąstančius.
Daugiau..


Kuomet atrandi tą aukštesnį tikslą, tarsi magnetas pritrauki žmo

lorpak 2018-12-17 21:49 (0)

Kuomet atrandi tą aukštesnį tikslą, tarsi magnetas pritrauki žmones – tiek talentus savo įmonei, tiek klientus.


– Lietuvoje, ypač mažesnėse ar vidutinėse įmonėse, vis dar vyrauja įsitikinimas, kad tik didelės korporacijos, turinčios daug daugiau finansinių galimybių, gali tapti socialiai atsakingomis ir sukurti kažkokius teigiamus pokyčius – Taip yra ne tik Lietuvoje. Mes nuo seniausių laikų esame įtikinti, kad norėdami kažką pakeisti turime būti labai dideli ar sėkmingi. Sau kartojame, kad kai jau kažką pasieksiu, galėsiu padėti kitiems, tačiau laukti nereikia. Mūsų B1G1 organizacijoje bendradarbiaujame su apie 2500 verslų, kurių dauguma yra būtent mažos ar vidutinės įmonės ir bendras atsakas, kurį dažniausiai gauname, yra tai, kad šis – pavadinkime jį, gero darymas – pakeitė jų verslą, todėl, kad pakeitė įmonės dvasią ir pasaulio suvokimą. Kuomet atrandi tą aukštesnį tikslą, tarsi magnetas
Daugiau..


mokslas, emocijos ir laisvė .....versle

lorpak 2018-12-13 01:36 (6)

Pirmas ingredientas – mokėjimas mokytis Norint suprasti pasikeitusius darbdavių reikalavimus darbuotojams ir darbuotojų reikalavimus darbdaviams, pažvelkime į praeitį. Vos prieš 10 metų darbo rinkoje paklausiausi buvo konkrečios srities specialistai. Formuojant komandas buvo svarbu rasti patyrusių ekspertų, kurie galėtų spręsti bet kokias tos, palyginti siauros, srities problemas – elektriko, variklio vožtuvų taisytojo ar panašiai. Tačiau laikams keičiantis komandos formuojamos iš skirtingų sričių specialistų. Nebeužtenka itin gerai išmanyti variklio vožtuvus – reikia bent šiek tiek ir, pageidautina, daugiau nei šiek tiek, suvokti ir kaip veikia pats variklis bei kaip jaučiasi tą aparatą valdantis žmogus. Tai – vadinamasis „T formos profilis“, suponuojantis, kad visi darbuotojai turėtų turėti savo stipriąją sritį (vertikalus T raidės brūkšnys), bet tuo pačiu būti gabūs sėkmingai bendrauti ir bendradarbiauti su skirtingų
Daugiau..