Sumažėjo Auga group grynasis nuostolis

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2024-05-31 18:53 Komentarai: (0)
Lietuvos žemės ūkio atstovė Auga group pristatė savo praėjusio ketvirčio veiklos rezultatus. Pajamos nežymiai smuktelėjo, EBITDA pelnas augo, o grynasis nuostolis traukėsi.

Minimos grupės pajamos per pirmus tris šių metų mėnesius siekė 19,738 mln. eurų, arba virš vieno procento mažiau nei prieš metus per tą patį laikotarpį.

Auga group EBITDA pelnas augo penkiasdešimt devyniais procentais iki 4,26 mln. eurų, o štai grynasis nuostolis susitraukė nuo 3,173 iki 2,578 mln. eurų.

„Pirmojo 2024 metų ketvirčio finansiniai rezultatai rodo pozityvias tendencijas. Kaip skelbėme ir praėjusį ketvirtį, Grupė jau kuris laikas skiria dėmesį atskirų segmentų efektyvumo peržiūrai. Todėl jau praėjusių metų viduryje pusę dirbamos žemės pradėjome dirbti regeneracinės konvencinės žemdirbystės būdu, o 2024 metais priėmėme sprendimą trečdalį gyvulininkystės segmento transformuoti į konvencinę veiklą ir šį žingsnį jau žengėme nuo antrojo ketvirčio pradžios.

Svarbu paminėti ir tai, kad šalia tradicinių verslų – žemės ūkio veiklos, mes ir toliau dedame pastangas išvystyti emisijas mažinančių technologijų portfelį ir sukurti žaliųjų žemės ūkio technologijų gamybos pramonę Lietuvoje. Esame pasirengę kartu su esamais ir potencialiais išoriniais partneriais užbaigti tvariųjų technologijų kūrimo etapą ir pereiti prie jų komercializavimo, kai pritrauksime finansavimą šiai veiklai“ – teigia AUGA group, AB valdybos pirmininkas Kęstutis Juščius.

Nuo šių metų pradžios Auga group akcijų kaina krito virš septynių procentų, o per pastaruosius vienerius metus - net trečdaliu. Palyginimui, OMX Vilnius GI indekso vertė atitinkamai pakilo apie keturis procentus bei krito apie tris procentus.
 
Dar nėra komentarų