Recesija jau nebėra pagrindinė Amerikos įmonių tema

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2023-09-11 16:56 Komentarai: (0)
Pasibaigus praėjusio ketvirčio veiklos rezultatų skelbimo sezonui jau daromos tam tikros išvados bei pastebėjimai iš įmonių ir bankų pristatytų veiklos ataskaitų.

Recesijos arba ekonomikos nuomukio tema dingo iš vadinamųjų „esminių“ dalykų per ketvirtinius Amerikos įmonių veiklos rezultatų pristatymus.

Kompanijų, kurios paminėjo recesiją pristatydamos naujausius finansinius rezultatus, sumažėjo iki šešiasdešimt dviejų, kai ketvirtį prieš tai šis rodiklis buvo beveik dvigubai didesnis ir siekė 112. Akivaizdu, kad šiuo metu tai tema, kuriai įmonės skiria vis mažiau laiko.

Kita vertus, labai padaugėjo bendrovių, kurios mini dirbtinį intelektą (pastaruoju metu – net 177 įmonės, kai ketvirtį prieš tai - 117).

Todėl žvelgiant į temą iš priešingos perspektyvos, verta reaguoti į potencialius signalus, ateinančius iš ekonomikos recesijos atžvilgiu (nes, kaip matote, laikas, kai visi ja tikėjosi, tikriausiai jau praėjo). Kita vertus, verta paklausti, ar rinkos beprotybė, susijusi su dirbtiniu intelektu, nepasiekė tam tikro apogėjaus (bent jau kurį laiką).

Panašūs straipsniai:

(Amerika,ekonomika,finansai)

2026-07-23 » Alphabet pakoreguotas pelnas akcijai kuklesnis nei prognozuota
2026-07-22 » Tesla pelnas krito ir mažesnis nei laukta
2026-07-22 » Lietuvoje degalai brango beveik labiausiai visoje ES
2026-07-22 » Rinkoje laukiama dviejų ECB palūkanų kėlimų
2026-07-22 » Dujų kainos Europoje pasiekė keturių mėnesių aukštumas
2026-07-21 » Stambiausio JAV banko vadovas dabar nepirktų nei Amerikos akcijų, nei obligacijų
2026-07-21 » Londono vertybinių popierių birža pristato LSE 24 - prekyba beveik be perstojo
2026-07-21 » Vokietijos investuotojų ir analitikų lūkesčiai pasiekė penkių mėnesių aukštumas
2026-07-20 » Mažmeniniai investuotojai nukentėjo dėl finansinio sverto
2026-07-20 » „Nuostabusis septynetas“ praranda savo prasmę

 
Dar nėra komentarų