Po sutarties su Apple - 483 procentų rinkos vertės šuolis

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2022-08-02 15:54 Komentarai: (0)
Sutartis su Apple per dvi dienas padvigubino Lenkijos mobiliųjų žaidimų gamintojo akcijų kainą. O bendrai per paskutines penkias sesijas kompanijos rinkos vertė pašoko beveik penkiais šimtais procentų.

Cherrypick Games yra žaidimų, skirtų mobiliesiems įrenginiams, kūrėja, kurios akcijomis nuo 2017 metų lapkričio mėnesio prekiaujama Lenkijos NewConnect sąraše. Ketvirtadienį prieš sesiją bendrovė paskelbė sudariusi sutartį su Apple sukurti ir išleisti žaidimą Apple App Store platformoje 2023 metais.

Apple įsipareigojo finansuoti naują Cherrypick sukurtą žaidimą, o bendrovė sumokėti paramą jam išleidus. Sutarties šalys yra Lenkijos studija ir Apple su antrinėmis įmonėmis. Cherrypick finansinių sąlygų nepateikė, tačiau numatė, kad sutarties nuostatos yra būdingos gamybos ir leidybos sutartims, o detalios sąlygos yra komercinė paslaptis.

Dar praėjusį trečiadienį Cherrypick Games akcijų kaina biržoje siekė 5.2 zlotus, o šiandien bendrovės akcijos brangsta net keturiasdešimt dviem procentais iki 30.8 zlotų.

Cherrypick Games 2021 metais gavo 1,03 mln. zlotų pardavimo pajamų ir patyrė 11,05 mln. zlotų grynojo nuostolio. Praėję finansiniai metai jai buvo ypač sunkūs, nes nepaisant visiškos pergalės Helsinkio Arbitražo teisme, jos skolininkas negalėjo sumokėti mokėtinos sumos už daugiau nei 2 mln. eurų. Dėl to CherryPpick turėjo nurašyti 9 mln. zlotų.
 
Dar nėra komentarų