Tanklaiviai keičia krovinius iš Irano į rusišką naftą

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2022-07-22 13:14 Komentarai: (6)
Daugelis tanklaivių, kurie iki šiol gabeno Irano žalią naftą, pereina prie žaliavos iš Rusijos. Dar blogiau, kad daugelis asmenų bando užmaskuoti savo bendradarbiavimą su Maskva, praneša Bloomberg.

Analitinė bendrovė Vortexa, kuria remiasi agentūra, teigė, kad 11 tanklaivių iš anksčiau žalią naftą iš Irano gabenusių kompanijos „sekamųjų“, nuo balandžio mėnesio gabena tik rusišką naftą. Tačiau tai visų pirma šiek tiek mažesnio tonažo vienetai, galintys gabenti iki 730 tūkstančių barelių.

Vortexa pabrėžė, kad nepaisant tarptautinių sankcijų, šių metų liepos pirmoje pusėje naftos tiekimas iš Rusijos išaugo, vidutiniškai iki 250 tūkst barelių per dieną. Palyginti su balandžiu, tai 80 tūkstančių barelių per dieną daugiau.

Kartu bendrovė atkreipia dėmesį į rimtą grėsmę – vis dažnesnį transportų „maskavimą“. Daugėja tanklaivių, išjungiančių palydovinius atsakiklius ir pumpuojančių rusišką Uralo naftą Atlante. Iš 14 VLCC ir Aframax padalinių, kurie pastarosiomis savaitėmis atliko tokią operaciją, penki anksčiau gabeno Irano žalią naftą.


 
1.   Parašė Deimas   2022-07-22 13:21  

A nesupyks Iranas uz tokius bejarius ant rusyno.

 
2.   Parašė Priest [LT]   2022-07-22 13:21  

Negali ar Nenori šių tankerių savininkus paskrudinti US / EU / UK prievaizdai?

 
3.   Parašė C#   2022-07-22 14:14  

US/UK prievaizdai ciulpia sau byrkas.

Biznis yra biznis, viskas suksis toliau. Galit acipalaiduot ir uzkast snickers.

 
4.   Parašė MartaI   2022-07-22 14:22  

"Negali ar Nenori šių tankerių savininkus paskrudinti US / EU / UK prievaizdai? " šitie prievaizdai dar nieko, supranta kad karu trečiosiose šalyse pasaulis nesibaigia. Va mūsų landsberginės gaujos prievaizdai gatavi lietuvius iškepti ant laužo, įdomu ką komikas jiems pažadėjo kad visą valstybę po traukiniu kiša?

 
5.   Parašė Klaustukas   2022-07-22 15:41  

Vengrijos vienas iš ministrų, išvyko į maskvą tartis dėl papildomos kvotos dujų

Ir visiems viskas ok?
Kodėl Lietuva nenori, vienašališkai, įvesti sankcijų Vengrijai, kaip nedraugiškai valstybei, bendradarbiaujančiai su agresoriumi?

 
6.   Parašė Okinawa   2022-07-22 18:12  

Kacapynas dempinguoja naftos kainas ir tiek. Tuoj kiti konkurentai kranus atsuks pilnai ir vėl nafta bus 40-50.