Indija nori uždrausti daugumą privačių kriptovaliutų

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2021-11-25 15:49 Komentarai: (3)
Indijos vyriausybė parengė įstatymo projektą, kuriuo būtų uždraustos beveik visos kriptovaliutų operacijos. Tačiau įstatymas numato, kad vyriausybė gali leisti prekiauti keliomis kriptovaliutomis, kad „reklamuotų technologiją ir jos naudojimą“. Įstatymas taip pat leidžia Indijos Rezervų bankui leisti savo kriptovaliutą.

Naujienų agentūra AFP pabrėžia, kad projektas pasirodys netrukus po to, kai praeitą savaitę Indijos ministras pirmininkas Narendra Modi perspėjo, kad bitkoinas kelia grėsmę jaunajai kartai ir gali jai pakenkti, jei patektų į netinkamas rankas.

AFP primena, kad Indijos kriptovaliutų rinka pakilo po to, kai Aukščiausiasis Teismas balandį atmetė ankstesnį bandymą jas uždrausti. Analitinė bendrovė Chanalysis įvertino jos augimą net virš 600 procentų.

Oficialių duomenų apie kriptovaliutų populiarumą Indijoje nėra, tačiau skaičiuojama, kad į jas investuoja nuo 15 iki 20 milijonų šalies gyventojų. Jų kriptovaliutų aktyvai vertinami 5,4 mlrd. dolerių.

„Indijos kriptovaliutų uždraudimo planai nepaveikė bitkoino kainos, kaip šią vasarą įvestos Kinijos su kriptovaliutomis susietos taisyklės. Tačiau tai dar vienas smūgis kriptovaliutų, kaip ekonominės jėgos, vystymuisi realiame pasaulyje“ - sako AJ Bell analitikas Laith Khalaf.

Priminsime, kad rugsėjį Kinijoje buvo uždrausti kriptovaliutų sandoriai.

Bitkoinas šiandien po pietų brango trimis procentais iki 58733.07 tūkstančių dolerių. Nuo metų pradžios jo kaina Amerikos dolerio atžvilgiu pašoko daugiau nei dvigubai.
 
1.   Parašė Doncex   2021-11-25 18:33  

Indija ar Kinija šios valstybės spauzdina pinigus be reguliavimo 🤮 tai jos banina Btc kas diena naujienų gali rasti. Bando galvoja sulaikys kripto
Pažiūrėkite istorija naujienų pilna kur banina Btc . 🤮

Į tokį negatyviu naujienų šiukšlyną niekada nereikia kreipti dėmesio nes zurnaliugos sliu@os visada rašo bet ką dėl reitingų.
Ir paspaudimu už reklamas 🤮 , žemas lygis
Šiukšlių žurnalistų. 🤮

Kinijoje ir indijoje seniai valdžios "uždrausta" kripto.

Bet zurnalistai dar papildomai randa kasdien priežasčių rašo naujienas kad vėl banina kaol seniai "uzbaninta" viskas.

Kur tokias naujienas dėti į šiukšlyną.

TOKIOS naujienos maitina nevykėlio SPEKULIANTO emocijas ir per jis dėl to ir neuždirba viena priežasčių nes kreipia dėmesį į šiukšles kurios šiukšlina smegenis bei degina sąskaitą.


Btc paprasta uždirbti daugiau bitcoinu imi perki snd. Be stopu. 59 k usd už Btc

100 x pakyla Btc fiksuoji kada Btc pasiekia 6 mln uz 1 Btc.

Viskas paprasta kaip 2 :2 =4

Viskas paprasta strategija.

Bet tiems kur nelaiko šūdo pampersuose spekuliai tai nepasiteisina.

Atleiskit už karčią tiesą ;)

 
2.   Parašė gubernatorius   2021-11-26 08:17  

@Donecex, per anksti pradejai, penktadienis siandien ;)

 
3.   Parašė Klaustukas   2021-11-26 08:28  

Donecex

Dar ne taip greitai bus 6 mln uz 1 BTC