Pietų Korėjoje dauguma kriptovaliutų biržų gali nutraukti veiklą

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2021-09-17 12:12 Komentarai: (0)
Tikimasi, kad daugiau nei 60 kriptovaliutų biržų Pietų Korėjoje iki penktadienio vidurnakčio praneš klientams apie dalinį ar visišką prekybos sustabdymą likus savaitei iki naujų taisyklių įsigaliojimo, praneša Reuters.

Kad galėtų tęsti veiklą, biržos turi užsiregistruoti iki rugsėjo dvidešimt ketvirtos dienos nurodytoje įstaigoje ir pateikti vyriausybės kibernetinio saugumo agentūros išduotą saugumo sertifikatą. Jie taip pat turi įrodyti, kad yra bankų, užtikrinančių sąskaitų turėtojų tapatybę, partneriai.

Kriptovaliutų biržos, kurios neužsiregistruos, bus uždarytos po rugsėjo dvidešimt ketvirtos dienos. Tos, kurios užsiregistruoja, bet nėra bankų partneriai, negalės sudaryti sandorių vietine valiuta, rašo naujienų agentūra Reuters.

Agentūra praneša, kad beveik 40 iš 60 biržų sustabdys savo veiklą. Dvidešimt aštuonios turi saugumo sertifikatus, bet neturi bankų partnerių. Iki šiol tik keturios kriptovaliutų biržos: Upbit, Bithumb, Coinone ir Korbit užsiregistravo ir bendradarbiauja su bankais.
 
Dar nėra komentarų