Morgan Stanley nudžiugino

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2021-04-16 15:51 Komentarai: (0)
Amerikos investicinio banko Morgan Stanley veiklos rezultatai pagerėjo ir viršijo lūkesčius. Prieš prekybinės sesijos metu jo akcijos brango: Morgan Stanley 81,15 (0,41%).

Per pirmus tris šių metų mėnesius minimam bankui pavyko uždirbti 4,168 mlrd. dolerių arba 2.19 dolerių akcijai grynojo pelno, kas palyginus su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, buvo net 134 procentais daugiau, na o lyginant su ankstesniu ketvirčiu, pelnas augo dvidešimt dviem procentais.

Pakoreguotas pelnas akcijai siekė 2.22 dolerius, o analitikai laukė, jog ketvirčio pelnas akcijai sieks vidutiniškai tik 1.70 dolerių.

Morgan Stanley ketvirčio pajamos buvo rekordinės ir sudarė 15,719 mlrd. dolerių, o laukta, jog sieks vidutiniškai 14,1 mlrd. dolerių. Palyginus su ankstesniu ketvirčiu, jos augo šešiolika procentų, o lyginant su ankstesnių metų pirmu ketvirčiu, pajamos pašoko šešiasdešimt vienu procentu.

Pajamos iš prekybos fiksuoto pajamingumo vertybiniais popieriais sudarė 2.97 mlrd. dolerių, pajamos iš prekybos akcijomis siekė 2.88 mlrd. dolerių. Palyginus su analitikų prognozėmis, tai buvo atitinkamai 850 ir 170 mln. dolerių daugiau.

Tuo pačiu paaiškėjo, jog minimo investicinio banko nuostoliai dėl Archegos hedge fondo žlugimo per pirmą šių metų ketvirtį siekė 911 mln. dolerių.

Nuo metų pradžios Morgan Stanley rinkos vertė pakilo 18,5 procento, o per pastaruosius vienerius metus pašoko daugiau nei dvigubai, t.y. 116,5 procento.


Šio banko akcijų kaina po prieš metus pasiekto korekcinio dugno ir toliau išlieka dabartiniame augimo kanale ir nuosekliai artėja prie savo visų laikų rekordinio lygio, tačiau tuo pačiu metu po tokio kainos šuolio didėja korekcijos arba pelnų realizavimo rizika.

 
Dar nėra komentarų