Kitas bankas klaidingai pervedė daugiau nei 900 mln. dolerių

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2021-04-15 12:50 Komentarai: (0)
Per vykusį teismo posėdį dėl rugpjūčio mėnesio Citigroup beveik 900 mln. dolerių klaidingo pervedimo, banko teisininkas teigė žinąs, kad pastaruoju metu dar vienas bankas padarė dar didesnę klaidą, praneša naujienų agentūra Reuters.

Praėjusią vasarą Citigroup padarė klaidą ir užuot nusiuntusi kelis milijonus dolerių palūkanų, pervedė 894 milijonus dolerių, t.y. visą skolą, kurią Revlon kompanijai buvo paskolinę kreditoriai. Kai kurie iš jų atsisakė grąžinti pinigus. Citigroup bankas teisme kovoja dėl 500 mln. dolerių vertės lėšų susigrąžinimo.

Banko advokatas Neal Katyal Manheteno apeliaciniame teisme teigė, kad Citigroup klaida nebuvo neįprasta. Jis teigė žinantis, kad pastaruoju metu dar vienas didelis bankas padarė dar didesnę klaidą. Advokatas nenurodė nei jo pavadinimo, nei tai, ar pavyko susigrąžinti pinigus.

Reuters pabrėžia, kad tokie argumentai kyla dėl teisėjo vasario sprendimo. Tada jis leido Revlon kreditoriams pasilikti pinigus, sutikdamas su jų teiginiu, kad jie neturi pagrindo manyti, kad toks bankas kaip Citigroup gali padaryti tokią didelę klaidą.
 
Dar nėra komentarų