Goldman Sachs pasiūlys bitkoinų kontraktus

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2021-03-04 14:56 Komentarai: (5)
Amerikos investicinis bankas atnaujina kriptovaliutų padalinio veiklą ir klientams pasiūlys bitkoinų sutartis. Goldman Sachs tokį sprendimą priėmė dėl pastaraisiais mėnesiais padidėjusios minimos kriptovaliutos kainos.

Volstryto bankas nuo kovo vidurio pradės siūlyti bitkoinų ateities sandorius ir kitus su populiariausia skaitmenine valiuta susijusius produktus, skelbia Bloomberg, kuri gavo informaciją iš susijusių asmenų.

Goldman Sachs paskelbė panašius planus 2018 metais, tačiau dėl reguliavimo neaiškumo atsisakė idėjos sukurti specialų kriptovaliutų prekybos biurą.

Kriptovaliutos prieš kelerius metus buvo atmestos didelių institucijų, tokių kaip Goldman Sachs, tačiau dabar jos įgauna patikimumą, nes bankai ir finansų bendrovės pristato savo planus susijusius su virtualiomis valiutomis. BNY Mellon vasario viduryje paskelbė, kad kaups, perves ir išleis skaitmenines valiutas, tai jis vadino pirmuoju pasaulinio banko žingsniu, teikiant tokias paslaugas klientams. Savo ruožtu Mastercard paskelbė, kad leis kortelių turėtojams atlikti kriptovaliutų operacijas savo tinkle.

Šiandien bitkoinas vienoje iš kriptovaliutų biržų pinga virš dviejų procentų iki 49391.95 tūkstančių dolerių. Nuo metų pradžios jo vertė pakilo beveik septyniasdešimt procentų.
 
1.   Parašė kibiras   2021-03-04 15:25  

to the mars!

 
2.   Parašė youngcat   2021-03-04 15:43  

Prasom bircoin klonu, uzteks visiems, unlimited amount.

 
3.   Parašė pvilkas   2021-03-05 08:59  

Nu va, turėsim ne tik popierinius gelžgalius, bet ir bitkoiną Nenustebsiu, jei popierinio ir realaus (keistai skambantis žodis kriptos kontekste) BTC kainos išsiskirs kaip brangmetalių.

 
4.   Parašė youngcat   2021-03-05 12:41  

Realus gelzgalis yra gelzgalis, kuri galima paciupineti, pakramtyti, paglazet. O bircoinas realus ar ne, jis vistiek tik "popierinis", tiksliau virtualus. Tad tokia problema cia nepasireiks.

 
5.   Parašė pvilkas   2021-03-05 13:31  

Youngcat, suprantu, ką sakai. Bet BTC atveju irgi yra kur pasireikšti takoskyrai - išvestinio instrumento atveju neturi net tos virtualios piniginės su virtualiais skaičiukais - taip sakant atsiskaityti naudojant BTC be šansų Nu tipo yra virtualus ir virtualesnis Įdomus progresas - iš pradžių iš realaus gaminom realų, tada iš realaus išmokom gamint virtualų, o čia jau sekantis levelis - virtualus iš virtualaus.