CBOE siekia patvirtinti bitkoino ETF

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2021-03-02 17:06 Komentarai: (0)
Vertybinių popierių rinkos operatorius CBOE kreipėsi į JAV vertybinių popierių ir biržos komisiją (SEC) dėl leidimo įtraukti bitkoinų ETF į prekybos sąrašą, praneša naujienų agentūra Reuters.

Agentūra primena, kad tai dar vienas bandymas įvesti į Amerikos rinką ETF tipo fondą, kuris susietas su bitkoinu. SEC ne kartą atmetė ankstesnius buvusius prašymus.

Pirmasis populiariausios kriptovaliutos kotiruotes atspindintis fondas yra Purpose Bitcoin ETF, sukurtas ir pradėjęs veikti vasario mėnesį Kanadoje.

Pirmadienį CBOE JAV vertybinių popierių ir biržos komisijai (SEC) pateiktoje paraiškoje vertybinių popierių biržos operatorius teigia, kad investavimas į bitkoinus per ETF tipo fondą, kurio vienetais prekiaujama biržoje, būtų naudingas mažmeniniams investuotojams, įskaitant dėl didesnės apsaugos.

Bitkoinas 2020 metais ir šių metų pradžioje pastebimai pabrango. Vasario 21 dieną ji pasiekė rekordinę kainą, viršijančią 58 tūkstančius dolerių. Po to jis atpigo net ketvirtadaliu. Šiandien artėjant vakarui vienoje iš kriptovaliutų biržų už vieną bitkoiną buvo mokama po 49012.26 tūkstančius dolerių, arba nežymiai mažiau nei vakar.
 
Dar nėra komentarų