J.Yellen: investuotojai turėtų būti labai atsargūs su kai kuriais sektoriais

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2021-02-19 15:39 Komentarai: (2)
Naujoji Amerikos Iždo sekretorė Janet Yellen pareiškė, kad gali būti JAV akcijų rinkos dalių, kuriose investuotojai turėtų būti atsargūs. Tuo pačiu ji mano, kad bitkoinas yra labai spekuliacinis aktyvas.

Buvusi Amerikos Centrinio banko vadovė teigė mananti, kad didesnis kapitalo vertinimas yra suprantamas, atsižvelgiant į palankią Federalinio Rezervo pinigų politiką.

"Na, iš dalies esame labai žemų palūkanų normų aplinkoje. Ir nors vertinimai yra labai aukšti, pasaulyje, kai palūkanų normos yra labai žemos, akcijos kainos ir pelno tenkančio akcijai rodikliai dažnai būna aukšti. Tiesa, kad gali būti sektoriai, kuriuose turėtume būti labai atsargūs" - sakė Janet Yellen.

Amerikos Iždo sekretorė nenurodė, kuriuos sektorius ji turi omenyje.

Janet Yellen sakė mananti, kad bitkoinas yra „labai spekuliacinis turtas“, ir ji pažymėjo, kad pastaraisiais metais pastebimas didelis nepastovumas. Paklausta, ar jos manymu, jį reikia reguliuoti, Iždo sekretorė teigė, kad bet kokie veiksmai turi būti susiję su investuotojų apsauga.

„Manau, kad svarbu įsitikinti, kad jis nėra naudojamas kaip sukčiavimo sandorių priemonė ir kad yra investuotojų apsauga. Manau, kad tai tikrai svarbu, jog reguliuojančios institucijos, užsiimančios bitkoinu, užtikrintų, kad jos laikysis savo reguliavimo pareigų" - sakė buvusi FED pirmininkė.
 
1.   Parašė Guliver   2021-02-19 16:33  

"reguliuojančios institucijos, užsiimančios bitkoinu, užtikrintų, kad jos laikysis savo reguliavimo pareigų"
Vienintelis dalykas ka gali padaryti tai prikirpti sparnus korporacijoms iskeitineti $ i koinus. Visa kita reguliuok nereguliaves - paukstelis laisveje..

 
2.   Parašė georgijus   2021-02-20 16:38  

mano akimis dabar rizikingiausios investicijos:
1. visas high tech; 2. Tesla ir visi kiti elektromobiliu gamintojai; 3. bitcoin; 4. taip vadinamos "mylimos akcijos" t.y. akcijos mylimu imoniu, kuriu servisus naudoja arba del kuriu jaucia nostalgija: netflix, disney, boeng ir kt. na supratot ka turiu omenyje 5. na ir lietuviskas mylimas antras-trecias-penktas butas nuomai su paskola...