Amerikoje antrą savaitę iš eilės padaugėjo naujų bedarbių

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2020-11-25 15:54 Komentarai: (1)
Per savaitę Amerikoje naujų prašymų suteikti bedarbio pašalpą vėl buvo pateikta daugiau nei savaitę prieš tai, kai laukta, jog šis rodiklis sumažės. Darbo rinka rodo vis didesnį pažeidžiamumą dėl koronaviruso plitimo.

Taigi, šįkart per minimą laikotarpį buvo pateikta 778 tūkstančiai tokių paraiškų, o prognozuota, kad šis rodiklis sieks vidutiniškai 730 tūkstančių. Tai antra savaitė iš eilės kai auga naujų bedarbių prašymų skaičius.

Savaitę prieš tai buvo pateikta 748 tūkstančiai naujų prašymų suteikti bedarbio pašalpą, t.y. šešiais tūkstančiais daugiau nei prieš tai skelbta.

Kitą vertus tai jau net trylikta savaitė iš eilės kai naujų prašymų suteikti bedarbio pašalpą skaičius neviršija milijono, be to, šešta iš eilės, kai šis rodiklis yra mažesnis nei 800 tūkstančių.

Tuo tarpu keturių savaičių slenkamasis vidurkis, išlyginantis skaičiaus nepastovumą, palyginti su ankstesnės savaitės vidurkiu, paaugo nuo 743.5 iki 748.5 tūkstančių, kai prieš tai nuosekliai mažėjo.

Žmonių, jau gaunančių paramą, vadinamos tęstinės paraiškos, skaičius per savaitę smuko nuo 6,37 iki 6,071 milijono, kai laukta, jog jis sieks vidutiniškai 6,02 milijono. Apie šį rodiklį pranešama su vienos savaitės vėlavimu, be to, jis smuko jau net devintą savaitę iš eilės.
 
1.   Parašė georgijus   2020-11-25 17:02  

bedarbiu daugeja, o akcijos to the moon