Amerikoje sumažėjo naujų bedarbių

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2020-09-17 16:16 Komentarai: (0)
Per savaitę Amerikoje naujų prašymų suteikti bedarbio pašalpą buvo pateikta mažiau nei ankstesnę savaitę, tačiau kitą vertus kiek daugiau nei laukta.

Minimas rodiklis šįkart siekė 860 tūkstančių, kai laukta, jog bus dešimt tūkstančių mažesnis. Ankstesnės savaitės bedarbių prašymų suteikti pašalpą skaičius buvo pakoreguotas nuo 884 iki 893 tūkstančių. Tai trečia savaitė iš eilės kai šis rodiklis neviršija vieno milijono.

Tuo tarpu keturių savaičių slenkamasis vidurkis, išlyginantis skaičiaus nepastovumą, palyginti su ankstesnės savaitės vidurkiu, krito nuo 973 iki 912 tūkstančių. Tai septinta savaitė iš eilės kai šis rodiklis mažėja.

Žmonių, jau gaunančių paramą, vadinamos tęstinės paraiškos, skaičius per savaitę smuko nuo 13,544 iki 12,628 milijono, kai laukta, jog jis sieks vidutiniškai tryliką milijonų. Apie šį rodiklį pranešama su vienos savaitės vėlavimu.

Tad bendrai per koronaviruso pandemiją, t.y. per dvidešimt šešias savaites, Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo pateikta iš viso apie 62 milijonai paraiškų bedarbio pašalpai gauti.
 
Dar nėra komentarų