
Nasdaq indeksui palaikymą suteikė penkiasdešimties dienų slenkamasis vidurkis, ties kuriuo antradienį sustojo šis indeksas.
Trečiadienio pakilimo toną nustatė didžiosios technologijų įmonės, kurių vertybiniai popieriai aktyviausiai buvo išparduodami per ankstesnes tris sesijas. Tesla akcijos pabrango beveik vienuoliką procentų (po antradienio kritimo dvidešimt vienu procentu). Apple akcijų kaina padidėjo keturiais procentais, Amazon - 3,8 procento, o Microsoft rinkos vertė ūgtelėjo daugiau nei keturiais procentais.
Taip pat investuotojai aktyviau pirko finansų, prekybos, maisto bei pramonės sektorių atstovių nuosavybės vertybinius popierius.
Juvelyrinės kompanijos Tiffany rinkos vertė krito 6,44 procento po to, kai prabangos prekių gamintoja LVMH atsisakė įsigyti už šešioliką milijardų dolerių minėtą kompaniją. Šis sandoris buvo planuojamas nuo praėjusių metų.
Savo ruožtu laikiną investuotojų netikrumą sukėlė farmacijos bendrovės AstraZeneca pareiškimas apie vakcinos nuo COVID-19 bandymų sustabdymą.
Dolerio susilpnėjimas buvo vienas iš veiksnių, turinčių įtakos žaliavų ir tauriųjų metalų kainų augimui. Brent nafta pabrango virš dviejų procentų, WTI - apie tris procentus, o aukso kaina ūgtelėjo apie vieną procentą iki 1946.79 dolerių už Trojos unciją.
Kol kas galime kalbėti apie vienos sesijos atšokimą korekcijos, kuri prasidėjo rugsėjo pradžioje, metu. Amerikos akcijų rinkoje beveik pusmetį tęsėsi spartus augimas, tiesa, kurį paskatino vos kelios „naujųjų technologijų“ įmonės, tačiau kuriuos tuo pačiu turi netgi daugiau nei dvidešimties procentų svorį S&P500 indekse.
Ketvirtadienį sulauksime naujausio Europos Centrinio banko sprendimo dėl palūkanų normų ir savaitinių duomenų apie naujų bedarbių skaičių JAV.