Akcijų rinka neatspindi realybės

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2020-06-01 16:08 Komentarai: (0)
„Mes tikrai manome, kad rinkos šiuo metu nutolo nuo tikrovės“ - sakė Citigroup investicinės bankininkystės vadovas Manolo Falco.

„Mes liepiame kiekvienam klientui pasinaudoti rinkos padėtimi, jei tai įmanoma, nes, mūsų nuomone, vertinimai nebegali būti geresni“ - interviu Financial Times leidiniui tikino jis.

Jis atskleidė, kad pataria visiems Citigroup banko verslo klientams sukaupti kuo daugiau grynųjų, kol pandemijos realybė pasieks investuotojus.

„Kai įsibėgės antrasis ketvirtis, mes pradėsime jausti skausmą ir visą su tuo susijusį šalutinį poveikį. Manome, kad bus daug sunkiau, nei atrodo“ - tikino Manolo Falco.

Gegužė buvo sėkminga akcijų rinkose, nes investuotojai optimistiškai žiūrėjo į ekonomikos atvėrimo procesą, taip pat į valstybių ir Centrinių bankų teikiamą paramą.

„Rinkose atsižvelgiama į V formos ekonomiką atsigavimą, t.y., kad visi grąžinami į darbą ir kad tai apskritai bus gerai. Tiesą sakant, aš nesitikiu, kad tai vyks taip lengvai“ - reziumavo Citigroup investicinės bankininkystės vadovas Manolo Falco.
 
Dar nėra komentarų