Microsoft vėl nudžiugino

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2020-04-30 00:26 Komentarai: (0)
Informacinių technologijų milžinė Microsoft vėl nudžiugino, nes ne tik pagerino savo praėjusio ketvirčio veiklos rezultatus, tačiau tuo pačiu jie dar ir viršijo lūkesčius. Po prekybinės sesijos metu jos akcijos brango: Microsoft 183,12 (3,21%).

Per savo šių finansinių metų trečiąjį ketvirtį minimai bendrovei pavyko uždirbti 12,975 mlrd. dolerių veiklos pelno ir 10,752 mlrd. dolerių arba 1.4 dolerius akcijai grynojo pelno. Palyginus su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, veiklos pelnas pakilo kiek daugiau nei ketvirtadaliu, o grynasis - 22,1 procento.

Rinkoje laukta, jog ketvirčio pelnas akcijai sieks vidutiniškai 1.26 dolerius.

Microsoft pajamos per minimą laikotarpį paaugo apie penkiolika procentų iki 35,021 mlrd. dolerių, kai analitikai prognozavo, jog jos bus kiek mažesnės ir sieks vidutiniškai 33,66 mlrd. dolerių.

Bendrai po pirmų devynių šių minimos bendrovės finansinių metų mėnesių jos pajamos siekia 104,982 mlrd. dolerių, veiklos pelnas - 39,552 mlrd. dolerių, o grynasis pelnas sudaro 33,079 mlrd. dolerių. Palyginus su ankstesnių finansinių metų tuo pačiu laikotarpiu, pajamos paaugo keturiolika procentų, veiklos pelnas - beveik trisdešimt procentų, o štai grynasis pelnas pakilo dvidešimt septyniais procentais.

Bendrovė pareiškime teigė, kad koronavirusas turėjo minimalų grynąjį poveikį bendroms įmonės pajamoms per ketvirtį ir kad COVID-19 poveikis gali būti visiškai neatspindėtas finansiniuose rezultatuose iki ateinančių laikotarpių.

Nuo šių metų pradžios Microsoft akcijos pabrango apie tryliką procentų, o per pastaruosius vienerius metus - 38,3 procento.


Šios kompanijos akcijų kaina vasarį buvo pakilusi virš savo augimo kanalo viršutinės dalies, tačiau po to paaiškėjo, kad tai buvo ne tvarus reiškinys, tad sulaukėme korekcijos, kurios metu buvo atsimušta į minimo kanalo apatinę dalį ir nuo jos atšokta. Šiuo metu akcijų kaina vėl priartėjo prie savo prieš korekciją buvusio pasiekto rekordinio lygio bei testuoja augimo kanalo viršutinę ribą. Jei pavyks tvariai pakilti virš minimų lygių, augimas prasitęs.

 
Dar nėra komentarų