Per anksti pirkti akcijas

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2020-04-01 18:25 Komentarai: (0)
JAV banko JPMorgan turto valdymo skyrius įspėjo investuotojus neskubėti pirkti akcijų. Jo nuomone, akcijų rinka išlieka labai pažeidžiama ir jautri bet kokiems neigiamiems įvykiams ir problemoms, susijusioms su koronaviruso pandemija.

JPMorgan turto valdymo padalinio, kurio aktyvai vertinami 1,9 trilijono dolerių, pasaulinės rinkos strategas Hugh Gimber teigė, kad nėra įsitikinęs dėl akcijų didinimo investiciniame portfelyje.

„Nuolat esame veikiami neigiamų impulsų ir informacijos pablogėjimo iš medicininio „fronto“. Politinės priemonės padėjo, bet jų nepakanka, kad būtų galima pasakyti apie akcijų rinkos dugną“ - tikino jis.

Hugh Gimber pabrėžė, kad visos žalos įmonių pelnui mastas išlieka nežinomas, todėl yra pavojinga pakartotinai įjungti „rizikos“ variantą jūsų investavimo strategijoje. Strategas tiek akcijų, tiek obligacijų atveju rekomenduoja sutelkti dėmesį į aukštos kokybės įmones, turinčias tvirtą balansą ir mažą finansinį svertą.

„Turėtumėte pasirinkti įmones, kurių balansas yra lankstus, ir tai leis joms susidoroti su šiuo trumpalaikiu poveikiu verslui“ - reziumavo Hugh Gimber.
 
Dar nėra komentarų