Kas po burbulo Volstryte?

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2020-03-25 14:29 Komentarai: (1)
Rinkos kapitalizacijos ir bendrojo vidaus produkto santykis procentine išraiška rodo artėjančią meškų rinką Volstryte, t.y. Amerikos akcijų rinkoje.

Tiesa, vakar sulaukėme didžiausio Jungtinių Amerikos Valstijų akcijų rinkos pagrindinių indeksų šuolio nuo pat 2008 metų.

Tiek šalies Centrinis bankas, kuris atsakingas už monetarinę politiką, tiek ir šalies valdžia, kuri vykdo fiskalinę politiką, yra nusiteikę suteikti didžiulę paramą tiek finansų rinkoms, tiek ir pačiai JAV ekonomika, kuri yra didžiausia pasaulyje.

Tuo tarpu Volstryto arba Amerikos akcijų rinkos kapitalizacijos, t.y. rinkos vertės santykis su JAV bendrojo vidaus produkto verte vis dar auga ir šiuo metu viršija net 150 procentų.

Pažvelgus į šio burbulo išsipūtimą arba dydį, palyginti su ankstesniais, galima tikėtis staigaus nuosmukio - kaip buvo po 1995 - 2001 metų Interneto burbulo ir 2008 metais sprogus nekilnojamojo turto burbului. Žinoma, neįmanoma numatyti, kada tai įvyks.
 
1.   Parašė vyva   2020-03-26 07:03  

China kompanijos listinguojamos USA biržose ir įskaičiuojamos į kapitalizaciją, o USA benram produktui įtakos nedaro, tai užtad ir auga tas santykis