JAV susitarta dėl skatinamųjų priemonių paketo

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2020-03-25 11:52 Komentarai: (0)
Amerikos senatoriai ir administracijos pareigūnai susitarė dėl ekonominių paskatų, skirtų sušvelninti koronaviruso epidemijos padarinius ekonomikai, įstatymo.

Įstatymo projekto tekstas turėtų pasirodyti šiandien, praneša naujienų agentūra Reuters.

Tikimasi, kad į paketą bus įtrauktas 500 milijardų JAV dolerių fondas, skirtas padėti sunkumų patiriantiems sektoriams, ir panaši suma tiesioginėms išmokoms iki 3 tūkstančių JAV dolerių milijonams amerikiečių šeimų, taip pat 350 milijardų JAV dolerių paskoloms smulkiajam verslui, 250 milijardų dolerių didesnei pagalbai bedarbiams ir 75 milijardų dolerių ligoninėms - informuoja Reuters.

Paketu siekiama sušvelninti koronaviruso pandemijos, dėl kurios Jungtinėse Valstijose mirė daugiau kaip 660 žmonių, o užkrėstų daugiau nei 50 tūkstančių, padarinius, dėl to buvo uždaryta tūkstančiai įmonių, atleisti milijonai žmonių, o trečdaliui JAV gyventojų, t.y. 100 milijonų žmonių buvo liepta likti namuose.

Stimuliacinio paketo vertė viršija sumas, kurias JAV vyriausybė išleidžia gynybai, moksliniams tyrimams, greitkelių tiesimo ir kitoms programoms, pažymi Reuters.
 
Dar nėra komentarų