R.Dalio: daug žmonių bankrutuos

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2020-03-20 13:20 Komentarai: (2)
Bridgewater Associates įkūrėjas Ray Dalio mano, kad koronaviruso epidemija Jungtinių Amerikos Valstijų kompanijoms kainuos net 4 trilijonus dolerių, o įmonėms iš viso pasaulio - 12 trilijonų dolerių.

„Daugelis žmonių bankrutuos“ - perspėjo jis.

„Tai, kas vyksta dabar, dar nebuvo įvykę mūsų gyvenime. Bus žmonių, kurie daug praras. Reikia, kad vyriausybė išleistų daug pinigų, milžiniškus pinigus“ - pridūrė Ray Dalio.

Vieno didžiausių rizikos draudimo fondų dalyvių kūrėjas mano, kad skatinamųjų priemonių paketas turėtų būti bent 1,5 - 2 trilijono dolerių vertės. Baltieji rūmai pasiūlė 0,85 – 1 trilijono JAV dolerių pagalbą. FED taip pat paskelbė pumpuojantis papildomą vieną trilijoną dolerių į JAV ekonomiką ir mažinantis pinigų skolinimosi išlaidas.

Kiti Centriniai bankai irgi paskelbė apie panašią veiklą. Tačiau Ray Dalio mano, kad Centriniai bankai prarado galimybę stimuliuoti ekonomiką, kai palūkanų normos yra dugne. Jis pripažino, kad Bridgewater smarkiai nukentėjo, kai rinkose įvyko išpardavimas dėl susirūpinimo dėl koronaviruso epidemijos padarinių.

„Mes praradome kažkur 10 - 20 procentų. Nepastebėjome to ir dabar mes dėl to apgailestaujame. Tai, kas įvyko, atsirado ne iš įprastos vietos, o greičiau dėl neįprastos gedimo priežasties“ - reziumavo Bridgewater Associates įkūrėjas Ray Dalio.
 
1.   Parašė lorpak   2020-03-21 16:08  

Kaip TM naudotojas ir propaguotojas, Ray Dalio asmeninės nesėkmes atveju skleidžia baimę ir sumaištį.
Matyt pramušė Dalio apsauginius skydus.... Bet ar tai įmanoma... Hmmmm....
javascriptne();

 
2.   Parašė egd   2020-03-21 22:49  

o ka sis zinomas respect veikejas kalbejo s.m vasario men?