Perdėta rinkos reakcija į epidemiją

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2020-02-11 15:15 Komentarai: (0)
Bridgewater Associates įkūrėjas Ray Dalio neturi abejonių, jog rinkos per daug nervingai reagavo į koronaviruso epidemiją ir gana greitai turėtų grįžti į normalią padėtį.

Minimos specialisto nuomone, šiuo metu investuotojams svarbiau yra ne dabartinė epidemija, o didėjantis turto ir galios atotrūkis, didėjantis Kinijos vaidmuo pasaulinėse technologijose ir aplinkosaugos problemos.

„Tai, kas mane labiausiai neramina, jog jei turėsime padėties pablogėjimą, o tai yra vienuolikti plėtros metai, po metų, dviejų ar trejų, tai bus didesnė poliarizacija nei dabar, didėjantis atotrūkis turto ir galios atžvilgiu“ - sakė Ray Dalio.

„Investuotojų nuogąstavimai dėl koronaviruso epidemijos tikriausiai turėjo per didelę įtaką turto vertinimui dėl trumpalaikio jos pobūdžio, todėl tikėčiausi tolesnio atšokimo“ - tikino jis.

Ray Dalio fondas klientams uždirbo 58,5 milijardo dolerių nuo 1975 metų, ir nė vienas iš jo konkurentų negali pasigirti tokiu laimėjimu, nepaisant to, kad 2019 metais Bridgewater patyrė savo pirmąjį nuostolį nuo 2000 metų.
 
Dar nėra komentarų