Finansų institucijos jau perkėlė iš Jungtinės Karalystės į Europą net 900 mlrd. svarų

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2019-03-12 17:49 Komentarai: (0)
Remiantis naujausia ataskaita apie išlaidas, susijusias su Brexit, finansų sektoriaus atstovės už Didžiosios Britanijos ribų jau išvedė maždaug net devynių šimtų milijardų svarų vertės lėšas.

Aktyvų pervedimai kainavo nuo trijų iki keturių milijardų svarų, bei apima penkių tūkstančių darbuotojų perkėlimą ir šis skaičius toliau didės.

Naujosios finansinės padėties kapitalo rinkos tyrimas rodo, kad 275 įmonės perkėlė tam tikrą arba visą savo verslą, o Dublinas tapo populiariausia perkėlimo vieta.

Pranešime teigiama, kad neigiama Brexit įtaka pačiam Londonui, t.y. vienam iš pasaulio finansų centrų, yra didesnė, nei tikėtasi, ir padėtis tikrai dar gali pablogėti.

„Verslas ir toliau nutekės iš Londono į Europos sąjungą, o vietiniams darbuotojams ten bus rezervuota daugiau vietų“ - tikino New Financial įkūrėjas ir generalinis direktorius William Wright.

Tuo tarpu svaras šiandien valiutų rinkoje pinga. Artėjant vakarui už vieną svarą buvo mokama po 1.31177 dolerius, arba 0,9 procento mažiau nei vakar. Britų valiuta mūsų valiutos atžvilgiu buvo atpigusi 1,15 procento iki 1.16173 eurų už svarą.

Nuo metų pradžios svaras dolerio atžvilgiu pabrango apie tris procentus, o euro - 4,5 procento. Per pastaruosius vienerius metus atitinkamai atpigo apie šešis procentus ir pabrango virš trijų procentų.
 
Dar nėra komentarų